Просто болталка• 20 января в 10:09

Найкраща подруга знайшла

Знайшла собі подругу. І зі мною тепер рідко спілкується та проводить час. Все тепер з тою новою подругою: балачки по телефону, ходять на каву, ходять на концерти, ходять у гості. І вона мені це все розказує, коли все таки зустрічається зі мною: куди пішли, що робили, про що розмовляли на загальні теми. Ми дорослі, близько дружимо 20 років. Не сварились. Мені оце все не приємно слухати та наблюдати, але ж вона має право з ким хочеш спілкуватись. Це ревнощі до подруги? Як з цим бути?
Мафиозная• 20 января в 10:11
Осознать, что не стоит так близко привязываться, оставить ожидания и забить.
Не слушать то, что Вам неприятно. Зачем оно Вам?
Чучело-Мяучело• 20 января в 10:11
У вас не має особистих справ та з ким сходити на каву? Хай це буде найбільше ваше горе.
Заела_пластинка• 20 января в 10:14
А вы собственница) Ревности обыкновенные. Человек имеет право общаться не только с вами. И вы имеете право общаться не только с ней. И вы себе новую подружку заведите. А потом на встречах рассказывайте где с ней были и что делали.
Мотористка• 20 января в 10:14
Зрозуміти, що подруги- це певний період життя. Ваш етап спільних інтересів завершився, у неї тепер інший. Це нормально. Школа, університет, робота, хоббі- ці етапи змінюються. Подякуйте за приємно проведений час і йдіть далі. Можливо, ще перестрінетесь, можливо, ні. Це не трагедія.
Зосередьтеся на незмінному- батьки, сімʼя, родина, родичі.
Дайте вподобайок• 20 января в 10:15
Это обидно (
Я так понимаю, встречаться втроем предложение не поступало?
БеллаДонна• 20 января в 10:18
В свій час досить боляче подібне сприйняла, хоча це не була давня подруга, але дуже близько здружились.
Прожила і пережила, зараз спілкуємось, але переважно онлайн, вона часто запрошує зустрітись, але якщо чесно немає такого бажання.

Теж багато разів думала, чому так сталось, чому мене бортонули, але толку в цих роздумах не було.
Брюльтик• 20 января в 10:18
Вона доросла людина і має право робити так, як хоче і нікому нічого не пояснювати.
Ужгород• 20 января в 10:24
у моей подруги тоже так было) она прям новых веселых друзей нашла, не просто одну подругу. но правда она меня с ними тоже звала гулять, куда-то ездить, я иногда соглашалась. потом, когда война началась - все эти люди пропали из ее жизни резко. так бывает. не ревнуйте) скажите, что хотите с ними тоже куда-то сходить, в кино, например.
Брехушечка• 20 января в 10:29
Значит, автор, вы ей не интересны, смиритесь
Весела пiсенька• 20 января в 10:31
Ответ дляЗаела_пластинка
А подружки по заказу заводятся )))
автор Просто болталка • 20 января в 10:47
Ответ дляДайте вподобайок
Это обидно (
Ні, не поступало
Гостра на язик• 20 января в 10:51
Ніколи не розуміла оцих всих побивань і страждань через ’подруг’, яких ви самі собі придумали. Це чужа людина, зі своїм життям , зі своїми думками, проблемами і бажаннями. Це ви собі в голові придумали що тепер вона до вас має приклеїтись, дзвонити, щось розповідати, кудись ходити. А у неї СВОЄ життя, вона вам не належить. Подруги це все тимчасово, коли люди мають спільні інтереси. А далі все, аля улю. Є люди які десятиліттями спілкуються і дружать, але ті люди просто насолоджуються моментами один з одним. Обидва, а не хтось одна. І такі люди не кидають претензії, а просто знають що десь у світі є така душа
Блондинка в Законе• 20 января в 10:53
як добре,що я ні до кого не прив´язуюсь))))мені цікаво самій з собою. є подруги, але щоб я прямо була прив´язана - то ні. в кожного своє життя. і вам раджу собою займатися і не прив´язуватися ні до кого
Ласую колобками• 20 января в 11:00
З часом змінюються інтереси, погляд на життя, навіть люди. Подрузі з Вами стало менш цікаво, ніж з новою приятелькою. Нічого страшного в цьому немає.
Эт вернячОк• 20 января в 11:01
Знайдіть і собі..не розумію вас, але розумію вашу подругу. Це якось по дитячому звучить..
Морковку дай• 20 января в 11:20
А мне очень понятны чувства автора. Да, новые знакомства, подруги, привязанности - все это имеет место быть. Но зачем подруга при встрече с автором обсуждает общение с третьей? Не лучше бы это время уделить друг другу?
Свекруховна• 20 января в 11:21
Это не любовные отношения, подруг может быть много, и она не обязана уделять вам внимание больше, чем другим. Не затыкайте подругой душевные дыры, найдите сами способ как это сделать. Общаться нормально и так, как сейчас
Скляна миша• 20 января в 13:36