Душа компанії• сегодня в 11:04

Київ, Дніпровський. Комусь повернули тепло?

Вчора поїхала з дому в іншу область, до хворої мами. Відкрита лише 1 батарея з трьох. Дві повністю перекриті, тобто в них вода. В чаті дому читаю, що опалення нема і про спуск води не пишуть. Якщо воду не зливають, то ж є надія що включать опалення? Чи повертатись терміново додому і зливати воду з батарей ?
Я_не_аноним_100%• сегодня в 11:05
Интересуетесь последствиями атаки?
автор Душа компанії • сегодня в 11:06
До цього в квартирі було 18. Але боюсь що швидко впаде температура, ще й бойлер стоїть
автор Душа компанії • сегодня в 11:06
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Интересуетесь последствиями атаки?
Цікавлюсь , що робити з батареями і бойлером. У мене немає коштів на ремонт ((
Я_не_аноним_100%• сегодня в 11:07
Ответ дляДуша компанії
А мы ваши соседи по дому и в курсе обстановки ?
автор Душа компанії • сегодня в 11:07
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Интересуетесь последствиями атаки?
Последствія я знаю і без форума
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 11:12
Нема поки що води і тепла, я заздалегідь набрала води в пляшки, вже років 2 так роблю
Набираю і з крана і фільтровану, на добу точно хватить
БезникаЯ• сегодня в 11:13
Ответ дляДуша компанії
а від вас шось залежить? ви можете шось змінити? ну і фсьо, узбагойтєсь. Навряд в квартирі у вас стане мінус за пару днів, щоб лопнули батареї у кімнаті. Бойлер взагалі до чого тут?
Каляка маляка• сегодня в 11:13
По місту є наказ зливати воду, але чи зробить це ваш ЖЕК питання
По теплу чекати точно добу
автор Душа компанії • сегодня в 11:13
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У мене завжди на балконі стоять бутлі з водою, тому що 15 поверх, не натаскаєш
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 11:14
Бойлер поки є світло гріє сам себе, нічого йому не буде
Батареї два дні точно теж вистоять
Анонім-ка• сегодня в 11:15
Ну от в своїй домовій групі і питайте
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 11:15
Ответ дляДуша компанії
В мене 16, так
Насилу пакет якийсь несу, бо така задишка після 6 поверху))))
Голена блондинка• сегодня в 11:16
Нет. Но в прошлые разы возвращали через день где-то
tala-li• сегодня в 11:17
А міндіч з цукерманом розважаются в Ізраїлі вкравши понад сто мільйонів доларів, які мали б піти на захисні споруди енергетики і хтось вірить що президент не знав ? це одна банда
автор Душа компанії • сегодня в 11:17
Ответ дляБезникаЯ
Переживаю, щоб батареї не зірвало. І бойлер стоїть з водою, теж читаю, що може прорвати, якщо температура опуститься в квартирі. Я планувала мінімум на тиждень поїздку. Створила тему, щоб зрозуміти, чи варто зараз ловити квитки і їхати додому спускати воду з батареї і бойлера. Я не розумію, як швидко остине квартира. Коли живеш, то підтоплюєш всім чим можна, навіть коли нема опалення.
tala-li• сегодня в 11:18
доброго ранку невмиті незламні. головне що баканов, міндіч, всі при своїх..
а вкурвило б їх
автор Душа компанії • сегодня в 11:19
Ответ дляКаляка маляка
По теплу чекати точно добу
Дякую вам за інформацію. Значить воду будуть спускати, треба їхати таки, ті 2 батареї те ж відкрити і воду спустити.
Каляка маляка• сегодня в 11:19
Ответ дляДуша компанії
Бойлер точно ні, в ньому гаряча вода і він як термос тримає температуру
автор Душа компанії • сегодня в 11:20
Ответ дляАнонім-ка
Ну от в своїй домовій групі і питайте
Ніхто нічого не знає, всі чекають. Воду ще не злили
автор Душа компанії • сегодня в 11:21
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Батареї два дні точно теж вистоять
Я коли їхали, то виключила електрику, завжди так роблю, мало чи перебої які, страшно лишати. Стоїть виключений((
автор Душа компанії • сегодня в 11:22
Ответ дляКаляка маляка
Виключила(( вже думаю холодний
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 11:23
Ответ дляДуша компанії
Не хвилюйтесь, це треба великий мороз в кввртирі щоб його порвало.
автор Душа компанії • сегодня в 11:23
Ответ дляГолена блондинка
Минулого разу і воду злили відразу, а тут не зрозуміло
автор Душа компанії • сегодня в 11:27
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Думаєте, можна ще добу почекати , подивитись? Мені просто ще їхати 5 годин. Життя як на пороховій бочці, то одне, то інше. Їхала на стресі, не подумала
Басноплетка• сегодня в 11:27
Ну зачем сразу ехать
День два посмотрите на ситуацию

Я тоже тут на дарнице
Пока никаких решений не принимаю
Пишу з калідору• сегодня в 11:31
А чому ви не залишили ключі у знайомих, знаючи що в місті така складна ситуація?
автор Душа компанії • сегодня в 11:32
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
+2 достатньо. Дім швидко остиває, але ж коли жили, то топили ( їсти готували, коли є світло- обігрівачі) , опалення на дуже довго у нас не пропадало, от і не розумію, скільки часу є.
автор Душа компанії • сегодня в 11:34
Ответ дляПишу з калідору
Нема таких знайомих і часу не було за це думати, подзвонили, що мамі погано. Завжди надіється на краще. У нас ще в сусідів знизу дорогий ремонт, боюсь затопити ((
Г@Л@В@ломка• сегодня в 11:37
Ответ дляtala-li
Та все знав. І від початку прийшов розвалити країну, але 73% невмитим незламним нічого не докажеш. Вони потужно хавають лапшу з вух і нас в це лайно окунули в 19(
Пишу з калідору• сегодня в 11:38
Ответ дляДуша компанії
Застрахуйте квартиру, якщо у сусідів ремонт. Мене це врятувало.