Душа компанії• 20 января в 11:04
Київ, Дніпровський. Комусь повернули тепло?
Вчора поїхала з дому в іншу область, до хворої мами. Відкрита лише 1 батарея з трьох. Дві повністю перекриті, тобто в них вода. В чаті дому читаю, що опалення нема і про спуск води не пишуть. Якщо воду не зливають, то ж є надія що включать опалення? Чи повертатись терміново додому і зливати воду з батарей ?
Душа компанії
• 20 января в 11:40
Ответ дляПишу з калідору
Застрахуйте квартиру, якщо у сусідів ремонт. Мене це врятувало.
Добра порада, я за це якось даже не думала. А вони виплатять? Це ж типу війна ....форс мажор
Душа компанії
• 20 января в 11:41
Ответ дляСамо_достаточная
Детский мир, батареи холодные, воды, света нет
Минулого разу воду злили відразу. Зараз не зливають, я надіюсь це через те, що планують скоро включити
Пишу з калідору• 20 января в 11:41
Ответ дляДуша компанії
До війни компенсували сусідам збитки. Прорвала батарея. Це недорого.
Анонім-ка• 20 января в 12:33
Ответ дляДуша компанії
Ніхто нічого не знає, всі чекають. Воду ще не злили
Звертайтеся тоді в відповідні служби зі своїми питаннями по конкретно вашій адресі