Ліна-7961• сегодня в 13:43

Допоможіть розібратись з фото іншої жінки.

Приїхала до чоловіка з яким в стосунках вже чотири роки, на холодильнику побачила нове фото з палароїда, з жінкою на років 10 старша, дивилась та не могла повірити невже він такий дурень що повісив фото на видне місце коли я мала приїхати, підбирала варіанти : можливо мама, тітка, сестра але придивившись з рідними так не обнімаються, я відчула я в мене починається паніка та я себе перестаю контролювати. Пояснив що то давня знайома з роботи, випадково зустрілись довго говорили, то вона зробила фото.... кажу і ти його приніс та повісив на видне місце?) він ну так а куди його?) він тож давня знайома , кажу а де наше фото на видному місці) так тиж не зробила! тому й не має.... тащити додому давню знайому з якою не спілкувався 15 років! Мене так накривало емоційно я ледве себе стримала....він ну а що з ним зробити кажу порвати і викинути.... він взяв ножниці порізав та викинув....Дивлячись на це фото я не могла зрозуміти......вибрати старшу жінку на 10 років а то й більше.... не дуже симпатичну та доглянуту.....для розуміння виглядала наче перукарка у віці з дешевої перукарні.....В мене не складались пазли тому що якби молода красотка я б зрозуміла.....або жінка в цих роках та ярка, догланута дорога.......Думаю можливо я себе повела тупо, як істеричка, потрібно було просто проігнорувати або сказати гарне фото і все...) А як би ви відреагували?
чаревна• сегодня в 13:48
А чего он на вас не спешит женится? 4 года козу водите
И темы разноплановые, пробуете перо
сладкий_ноябрь• сегодня в 13:48
Якщо ви в стосунках 4 роки, то далі можна не продовжувати щось писати
Вам ці стосунки потрібні більше ніж йому.
Гимли• сегодня в 13:49
В первой теме вы были беременны не от мужа. Вы уже придерживайтесь какой то одной стратегии
Гимли• сегодня в 13:49
Вот тролина
Milkis• сегодня в 13:51
Я б пояснила, що мені неприємно бачити фото іншої жінки у нього.
Не критикувала б ту жінку. Ви так словесно її описали, що це характеризує тепер вас. Можливо про вас теж хтось так каже, що він в ній знайшов і т д.
А ви молода дорога жінка?!
Kristal2013• сегодня в 13:52
Ну вы хоть бы не жлобились, подключили номер телефона в профиле, получили бы возможность писать анонимно. А то ж с каждой темой палево палевное трольное.
ТайТаке• сегодня в 14:24
Ответ дляГимли
Вот тролина
Тупа при тому.
Леди Репях• сегодня в 14:44
Вы абсолютно нормально отреагировали.
автор Ліна-7961 • сегодня в 14:52
он был женат, изначально говорил что больше женится не хочет, мне тоже было это не интерестно, так как в браке была, но была договоренность если кто то встречает другого то говорим...
Odilie• сегодня в 14:53
Ответ дляЛіна-7961
Шо там с беременностью? Мы переживаем.
автор Ліна-7961 • сегодня в 15:30
Ответ дляMilkis
А ви молода дорога жінка?!
йому я її звісно не описувала, то думки в слух, так я молодша від нього а не старша на 10 років і досить добре за собою доглядаю, спорт, харчування, косметологи, гарний одяг....Діло не в тому я дивилась на неї з чоловічої точки зору, це ж не те що я така вся самозакохана, в мене був період коли не мала змоги навіть виспатись не те що доглядати за собою, розуміла що дуже не приваблива тому досить довго працювала над собою. Як можна повестись на жінку старше 10 років.... він та вона стара їй 50, в неї син чоловік.... то чому тоді вона з тобою проводить вечір, фотографується.....а їй теж повісити ваше фото вдома і чоловіку сказати та то просто друг))
Milkis• сегодня в 15:34
Ответ дляЛіна-7961
жінка ніколи не зможе подивитись на іншу з ’чоловічої точки зору’.
Люблять не за красу, люблять старших за себе і зі зморшками, є просто цікаві веселі люди, з якими легко. У вас уявлення про красу будуються лише на зовнішності. І колись вам теж буде 50 років)
У мене є друзі-чоловіки, куча фоток в телефоні, чоловіку можу скину - поржати)) з чоловіками можна дружити, у мене чоловічий колектив)
автор Ліна-7961 • сегодня в 15:56
Ответ дляMilkis
зрозуміло що і мені буде 50) і 60) так само розумію що не буду цікава чоловікам та вони мені також))