S.s.s.• сегодня в 10:56

Петиция на Кличко

https://petition.president.gov.ua/petition/258696?...
автор S.s.s. • сегодня в 10:57
Кто этот человек ?
Манула• сегодня в 10:59
Ответ дляS.s.s.
Кто этот человек ?
Той, хто петицію створив? Ну на підтанцьовці у зелених напевно
annac• сегодня в 11:01
Зеленые с 2019 года хотят занят его место
Елена1265• сегодня в 11:01
А вместо Кличка кого? Притулу?
TOG36• сегодня в 11:04
А усі розуміють що голів райдержадміністрацій призначив Зе?)
І реально Кличко немає на них впливу.
Багато питань до усіх, і до Кличко і до Зе!
Вважаю що тут корінь зла в одному, немає злагодженої роботи обох.
Заздрість то погано• сегодня в 11:05
Что за бред!!! Лучший мер за все года и вместе взятых предыдущих. Не ведитесь на пропаганду. Кто живет в Киеве много лет, тот видит разницу в сравнении .
KURIS• сегодня в 11:06
Я вважаю що столиця має бути захищена, в Москві ні одного разу дрона не бачили, бо вони просто напросто не долітають, а наші ніяк нажертись не можуть, крадуть як в останній раз
Kolesniza• сегодня в 11:06
Ответ дляЕлена1265
А вместо Кличка кого? Притулу?
Тоже такое слышала, была встреча… не-не, лучше Кличко чем Притула, хоть я далеко ге фанат нашего мэра
ЛюбочкаС• сегодня в 11:07
Чого тільки на Кличка?Вирішили на Кличко відігратись,а що інші не наказані ?
Треба на все правління,починаючи з верхушки...
Вони теж задіяні в бездіяльності.
Потужная Нюхоморша• сегодня в 11:07
Ответ дляЕлена1265
А вместо Кличка кого? Притулу?
Ага. Будет со спутника Киевом управлять.
Манула• сегодня в 11:08
Ответ дляЕлена1265
А вместо Кличка кого? Притулу?
Десь так, одного коміка з його краввралом малувато буде, треба підсилення
bespe4na_mavpa• сегодня в 11:12
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну сравнивать не с кем, с Леней любой был бы лучше в сравнении.
А я сужу по тому, где я живу и езжу - и то сраное коррупционное здание на борщаге, на пути трамвая, которое уже много лет!!! образовывает там пробки - так и не снесли.
А то что Виталик мосты фигачит для красоты, а жители стоят в бесконечных пробках, ему пофигу

Пс прекрасно понимаю что зелёным он костью в горле, но откровенно он тоже не айс. Но и заменить некем. Все в нашей владе настолько гнилые, что гнать ссаными тряпками
Remensa• сегодня в 11:12
Муляэ Кличко зелени падлам. Ніяк не можуть до бюджету Києва свої граблі запустити
Blinking_Star• сегодня в 11:14
Кличко звісно дуже поганий мер, але зараз нема сенсу його знімати, буде ще гірше. А на зе є така петиція? Я підпишу.
wind-d470• сегодня в 11:22
Ответ дляS.s.s.
Кто этот человек ?
Читала, что он помощник усатой Малины. Ну и зеленый пропагандон, само собой.
Metelitsa• сегодня в 11:24
Ответ дляМанула
Підсилення вже є.
У Деснянському районі голова РДА Максим Бахматов.теж комік.
Родом з раші, як і всі друзяки Зелі.
Щось останнім часом не відсвічує, але на виборах мера буде балотуватись
Metelitsa• сегодня в 11:27
Ответ дляwind-d470
’Вдовиця’ вже зірвала з себе маски.
Вже не бойовий медик
Сама з Дніпра. Бєня пропхнув у депутати райради Києва по тому ж Району, де і Максим Бахматов.

Не для фронту бєні квіточку ростили
Ivaiva17• сегодня в 11:28
Ответ дляKURIS
Для этого есть военная администрация, Кличко что должен сделать?
wind-d470• сегодня в 11:28
Ответ дляMetelitsa
’Вдовиця’ вже зірвала з себе маски.
Вже не бойовий медик

Не для фронту бєні квіточку ростили
Да я в курсе. И как она призывает ’вешать порохоботов’ на столбах. И эти люди лезут во власть любыми путями.
Metelitsa• сегодня в 11:30
Ответ дляwind-d470
Порохоботів вона пропонувала вішати на березах.
В ній заговорила історична батьківщина берез
Any• сегодня в 11:36
Я розумію, у Зеленського диплом юриста, але він Конституції не читав, але ж не всі отримували диплом там, де тато декан? Може, досить валити систему державності, ми не раша, у нас не цар, щоб скасовувати результати виборів.
Якщо дуже хочеться впливу президента, то створюйте петиції там, де його сфера відання – він висував Кабмін (який накрав на Енергоатомі, купол то антидрновий з 2023 той Кабмін організовував, гроші на це виділяв, от знову), призначав голову СБУ Баканова. про якому от новинки вийшли...
Teonaa• сегодня в 12:25
Ух ти ж розумник який, цей петиціоніст. Гля. Ну да, мер винуватий. Це ж міський бюджет фінансує закупку і будівництво різних дрібних тец. Хм, я цього не знала
Teonaa• сегодня в 12:26
Ответ дляKURIS
Так очтанній може дійсно
Мені колись лікар сказав що можете не паритися з розмовою на мові, скоро ні мови , нічо тут не буде.
Mrs.Ochmonek• сегодня в 13:49
Ответ дляannac
І?
Не зайняли ж. В КМДА більшість це потрошенківці і Удар, 81 депутат. Марина Порошенко теж там.
Ви задоволені результатом роботи кличка і його мафії?
Mrs.Ochmonek• сегодня в 13:51
Ответ дляTOG36
І реально Кличко немає на них впливу.
В Києві 1100 комунальних підприємств , яких оплачує бюджет Києва. За що їм Кличко платить? За потопи під час дощу, за метро не те, що небудоване,як обіцяв 12 років тому, а напівррзвалене?

Якщо реально Кличко не має впливу на вашу думку, то навіщо він взагалі по рібен? 100 млрд бюджету річного освоювати на асфальті і клумбах?
Mrs.Ochmonek• сегодня в 14:00
Ответ дляRemensa
Радійте, що Віталька зі своєю мафією запустив граблі в київський бюджет і розікрав 90 млрд. Радійте, що саме Віталька звітував про наявність альтернативних станцій у грудні.
Remensa• сегодня в 15:01
Ответ дляMrs.Ochmonek
Міндіча поцілуйте, сходіть. І всю його гоп компанію
Mrs.Ochmonek• сегодня в 15:36
Ответ дляRemensa
А чому б вам його не поцілувати. І всю вашу гоп компанію з набу і желєзняком , які зробили все, щоб його не взяти тихо.

А Віталька - це найпотужніша ганьба, яка коли небудь траплялася з киянам , і щодо дерибану землі, і щодо спотворення вигляду міста, і щодо любові до мп і булгакових
Mrs.Ochmonek• сегодня в 15:40
Ответ дляTeonaa
Ну, так поцікавтеся,і щодо фінансуванням з бюджету комунальних підприємств.
І порівняйте результати з Житомиром, де мер не краде в неймовірних масштабах
Mrs.Ochmonek• сегодня в 15:43
Ответ дляAny
Вас диплом юриста змушує переводити стрілки з факту, що Віталька просто розпиляв 100 млрд бюджет Києва , замість взяти відповідальність на себе? Чи відсутність диплому?