Ответ дляMrs.Ochmonek
А чому б вам його не поцілувати. І всю вашу гоп компанію з набу і желєзняком , які зробили все, щоб його не взяти тихо.
А Віталька - це найпотужніша ганьба, яка коли небудь траплялася з киянам , і щодо дерибану землі, і щодо спотворення вигляду міста, і щодо любові до мп і булгакових
Зеля, йди міністрів переставляй Це єдине, що ти можеш
Ответ дляMrs.Ochmonek
І?
Не зайняли ж. В КМДА більшість це потрошенківці і Удар, 81 депутат. Марина Порошенко теж там.
Ви задоволені результатом роботи кличка і його мафії?
Ви наразі плутаєте адміністрацію (кмда) та Раду, в адміністрацію не обирають, а призначають, точніше призначає - президент
Coffee is Love• 22 января в 00:25
Ответ дляЗаздрість то погано
Что за бред!!! Лучший мер за все года и вместе взятых предыдущих. Не ведитесь на пропаганду. Кто живет в Киеве много лет, тот видит разницу в сравнении .
А що конкретно корисного він зробив для міста?
Coffee is Love• 22 января в 01:02
Ответ дляMetelitsa
Веде себе більш адекватно, ніж зешобла.
Відповім питанням на питання: а який закон дозволяє прото так усувати людину з виборної посади?
А якщо я хочу усунути Зелю, то теж можна?
І що ж адекватного з руйнуванні Києва, цікаво? В знищенні історичних будівель?
І який саме закон не дозволяє створювати петиції?