Сіточка• 21 января в 12:02
Як ви відноситесь до підробок??
Щоб не нашкодити собі власними руками обирайте лише якісні оригінальні парфуми!
Не кожен може дозволити собі оригінальні парфуми, тому доводиться обирати репліки за доступною ціною.
Часто вони мають аромат який практично не відрізняється від оригіналу і тримається дуже довго та купуючи такий продукт ви ризикуєте отримати флакон з токсичними хімікатами.Його інгредієнти є небезпечними для організму оскільки не проходять тестування,сировина сумнівної якості та нерідко виготовляються в антисанітарних умовах.Такі парфуми виготовляється з використанням шкідливих хімікатів і токсинів,містять фталати,які дуже негативно діють на гормональну систему.Подразнюють шкіру,спричиняють висипання,алергію і навіть хімічні опіки.Постійний вплив подібних хімічних речовин може мати негативний вплив на здоров’я вцілому та особливо нервової системи.
Танго утрьох• 21 января в 12:05
Я не купую підробок, бо вони мені смердять так само як і дешеві парфуми
ПростоБелка• 21 января в 12:05
Оригинальных парфюмов валом на любой бюджет. Но всем же хочется дорого-богато, поэтому покупают паль, которая смердит, как паль.
ДеньгиНеСдаю• 21 января в 12:06
В парфюмах 85+% спирта, так что по большому счету все равно в каких условиях они изготовлены
Байрактарна• 21 января в 12:08
Та я б краще взяла якусь оріфлейм. Та й в брокарді можна вибрати і з недорогого, нащо ті підробки. Плюс я там парфумлюсь, що мені 50мл на рік вистачає.
Пампушечка• 21 января в 12:23
Підробки не купляю. Парфуми взагалі не дуже люблю, бо вони майже всі мені щанадто інтенсивні. Маю до 10 штк ізних з брока і нічим майже не користуюсь, стоять, чи то не знайшла свій аромат. Але то не ніша - барбері, дольче, ланком і тд
з того шо ношу найчастіше - зара епл джус і орхід, легенькі, швидко зникають і не душать мене. Ціна копійки