курасаны• 21 января в 15:33
Чим перете чорне і трикотаж?
Добрий день усім.
Дівчата, чим перете чорне, особливо трикотажне? У сина ну все чорне. Був перволь, ось закінчився. Не скажу, що я у захваті, але й не погано пере..Чим ви користуєтесь?
курасаны
• 21 января в 15:46
Ответ дляПопельшка
Серветками денкміт для чорного
А їх до гелю чи до порошку?
Попельшка• 21 января в 15:50
Ответ длякурасаны
А їх до гелю чи до порошку?
До гелю,чорні речі не варто прати порошком
Мольфарочка• 21 января в 15:50
Ответ дляПопельшка
Серветками денкміт для чорного
Присоединяюсь. И гель для черного тоже их, никакой разницы с Перволем не вижу.
Автор, гели для черного не так вымывают краску, а салфетки просто подкрашивают. Используйте вместе.
Но там где есть светлые элементы, салфетки нельзя, только гель.
курасаны
• 21 января в 15:56
Ответ дляПопельшка
Дякую)
курасаны
• 21 января в 16:55
Ответ дляЧудо в декрете
Перволь для чорного просто фігня.
А ви що обрали?
курасаны
• 21 января в 16:55
Ответ дляМольфарочка
Дякую)
Чудо в декрете• 21 января в 16:56
Ответ длякурасаны
А ви що обрали?
Персіл або Аріель для кольорового. Більше нічого й не буду вигадувати.