100pudov• 21 января в 19:05

Знаходження в учбовому центрі

Дівчатка, у яких хтось служить.роскажіть будь ласочка, коли людина вийшла на зв´язок, коли віддали мобілку.Що купляли з одежі та пр. Контракт краще ? Що взагалі пропонують. Людина знаходиться у Житомирській області.
автор 100pudov • 21 января в 20:22
Ответ дляМейк-ап форева
знаєте хоча б адресу (населений пункт), можливо як називається учєбка. там 2 навчальні центри. можливо можу допомогти. дявлячись де він
Недалеко от села Дениші. Тілько такая информация
Мейк-ап форева• 21 января в 20:27
Ответ для100pudov
199-й навчальний центр для підготовки військовослужбовців Десантно-штурмових військ (ДШВ) ЗСУ. скільки років йому ?
автор 100pudov • 21 января в 20:27
Ответ дляМейк-ап форева
ваш не в ’гандурі’. ви ж написали іншу область.
Фууух
Така бойова Я• 22 января в 16:24
Ответ для100pudov
Чим він страшний ? Як склалося далі ?
Та нормально наче..служить в Третій штурмовій юристом.
автор 100pudov • 24 января в 18:25
Ответ дляТака бойова Я
вын за фахом юрист ?
автор 100pudov • 24 января в 18:26
Ответ дляМейк-ап форева
Така бойова Я• 24 января в 20:20
Ответ для100pudov
вын за фахом юрист ?
Так.