ФсеСама• 21 января в 22:28
Это ужас. Киев группа 2.2. Свет!!!
Со светом сегодня были 4!!! часа, с 4 утра до 8!! И снова включать будут не раньше полуночи!! Как убирать?? Как мыться?? Как стирать?? Ждём!!
Воленс-неволенс• 21 января в 22:46
Ответ дляПрокачую сідниці
Це все такі дрібниці! Ми вільні, незламні, в нас є наша мова, ми не під руснею - це найголовніше
Заради цього українці будуть хоч десять років без світла.
Ну вот вам оно надо на ночь глядя?
КаваЗМолоком• 21 января в 22:47
Ответ дляПрокачую сідниці
Нафіга ці кліше писати
Не було русні - було все вище перераховане і зі світлом
кнопкодав• 21 января в 22:47
Я з Хмельницького. В нас нічого не обстрілювали останнім часом, світло є по 4-5 год на добу і то не підряд.
Начальник Анонимов• 21 января в 22:50
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор,всей Украине хана со светом.Вот мой график на завтра.Моя 5.1.Хотя там во всех одинаково.
Ми 4.1, сьогодні менше 4.5 годин світло було - з 00.15 до 01, з 8 до 9.30, і з 16 до 18... 19 годин без світла.
Зранку 3 години стояла в черзі, щоб води набрати, поки світло є, бо поряд ні одного пункта з генератором.
жар-птица Нюра• 21 января в 22:49
Ответ дляКотогосподиня
Ещё кто то пользуется водафоном
А почему нет, если он лучший. Киевстар и без отключений в квартире у меня одно деление, интернет не грузит. А после обстрелов и во время отключений света пропадает напрочь. А водафон всегда есть
И цену Киевстар накручивает без предупреждения, повышает сразу на много. А в Водафоне часто скидки, то год без абонплат, то скидка на помесячную оплату. И нет таких зверских повышений. В этом месяце 40 процентную скидку на месячный тариф дали. А от Киевстара не дождешься ничего хорошего.
Прокачую сідниці• 21 января в 22:49
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну вот вам оно надо на ночь глядя?
Що саме, жіночко?
Воленс-неволенс• 21 января в 22:49
Ответ дляПрокачую сідниці
Що саме, жіночко?
Этот дешевый вброс
Прокачую сідниці• 21 января в 22:50
Ответ дляКаваЗМолоком
Нафіга ці кліше писати
Які кліше? Я пишу лише правду. Хіба ви не згодні зі мною?
Прокачую сідниці• 21 января в 22:51
Ответ дляВоленс-неволенс
Этот дешевый вброс
Не розумію, про що ви. Хіба ви не згодні з написаним мною?
Эскиз бесконечности• 21 января в 22:51
Ответ дляВоленс-неволенс
То почему вас удивляет что автор что-то не успела? Мало ли почему. Может элементарно человек на работе в то время как дают свет. Или кому в 6-7 на работу вставать, то среди ночи ловить тот свет не вариант вообще
Ну не зловила, була на роботі як вона тоді засралась будучи на роботі?
КаваЗМолоком• 21 января в 22:52
Ответ дляПрокачую сідниці
Що з цього було відсутнє до нападу придурків ?
Гарачий Чокалад• 21 января в 22:53
А до чого зараз групи в Києві? Світло вмикають вручну й без графіка.Логіки немає.
У мене теж 2.2., сьогодні світло було з 17 до 21
СкрипяСердцем• 21 января в 22:53
Ответ дляПрокачую сідниці
Що саме, жіночко?
Демонструвати свою убогість
Эскиз бесконечности• 21 января в 22:53
Ні в кого немає саітла, але сратись в інтернеті у всіх є можливість і пальці не мерзнуть
Начальник Анонимов• 21 января в 22:53
Ответ дляПрокачую сідниці
Я ненавиджу русню, через яку ми всі сидимо без світла, тепла і води. Поки вони на нас не напали, ми жили нормально - і світло було, і водогін не розбомблений був, і шахеди з ракетами над головою не літали.
В усьому, що відбувається - винен хуйло і русня, будь вони прокляті і їхні нащадки!
Мальовнича даль• 21 января в 22:55
Ответ дляНачальник Анонимов
А что скажите про Миндыча и всю компанию ?
Мороженная курица• 21 января в 22:55
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мені цікаво як ви так без світла засрались з 8 ранку?
А шо тут цікавого. Якщо світло дають на пару годин на дому. Бойлер не встигає нагрітися. А те що нагрілося розходується за пару годин
КаваЗМолоком• 21 января в 22:55
Ответ дляПрокачую сідниці
Ви малохольний троль що косить під наївну ?
Первоклашка Я• 21 января в 22:55
Ответ дляКотогосподиня
Вот эти группы, это они по всей Украине? Ну т.е например группа 2.1 есть свет . Это возможно всех городах есть в это время?
ні, в одних містах графіки більш менш, в інших, зовсім скотські
Начальник Анонимов• 21 января в 22:56
Ответ дляМальовнича даль
Він буде сидіти в сусідньому з хуйлом казані в пеклі.
Але бомбить підстанції не він, а русня.
МинерАлочка• 21 января в 22:57
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так же как ваш грязный рот
Первоклашка Я• 21 января в 22:58
Ответ длякнопкодав
Черкаси аналогічно, чмирять по повній
Мороженная курица• 21 января в 22:59
Ответ дляЭскиз бесконечности
Для чого вам мобільний інтернет, якщо вдома так й срач і ви не мита?
Я не автор но отвечу. Наверно что б денег заработать на кусок хлеба. Зовсім ці потужники
Кракадэ• 21 января в 22:59
У нас тоже 2.2 вырубили в 00.33 врубили в 17.00 снова вырубили в 20.10. Пишет будет уже только завтра в 9.00. в итоге почти 17 часов небыло подряд света. За сутки был только 3 часа. С уходом света уходят и батареи. И у нас электроплита.
Мороженная курица• 21 января в 23:00
Ответ дляКотогосподиня
Ещё кто то пользуется водафоном
А что с ним не так. Хочу завести оптоволокно от водафона. Что с ним не так?
База_птеродактилей• 21 января в 23:05
у нас счет уже вторую неделю дают исключительно после полуночи до утра. все. писали сегодня коллективную жалобу в инспекцию енергетичного нагляду
Эскиз бесконечности• 21 января в 23:05
Ответ дляМороженная курица
Інтернету хана, в хаті срач, на кусок хліба вона тут заробляє з останнім інтернетом ?