ФсеСама• 21 января в 22:28
Это ужас. Киев группа 2.2. Свет!!!
Со светом сегодня были 4!!! часа, с 4 утра до 8!! И снова включать будут не раньше полуночи!! Как убирать?? Как мыться?? Как стирать?? Ждём!!
Мороженная курица• 21 января в 23:07
Ответ дляЭскиз бесконечности
Інтернету хана, в хаті срач, на кусок хліба вона тут заробляє з останнім інтернетом ?
В мене теж срач. Бо мити посуд в холодній воді я заїбалась. Чекаю жорсткі графіки від Шмигаля
Запароленое одеяло• 21 января в 23:07
Так и убирать, мыть и стирать - когда свет дали, все это делаем, невзирая на время суток. Тоже 2.2 группа, свет вчера был с 22 до почти 3 ночи, сегодня с 17 до 21, завтра, думаю, не раньше 12 утра дадут.
Эскиз бесконечности• 21 января в 23:08
Ответ дляМороженная курица
Посрати люди без світла не можуть, поприбирати не можуть, посуд помити не можуть. Ну сидіть і нийте.
ФсеСама
• 21 января в 23:09
Вот только что дали!!! Слава богу!!! Девочки, ну уже ж не пропылесосить!!! Поздно!!! А полы мыть только после пылесоса!!!! В коридоре ужас натоптано!!!!
Эскиз бесконечности• 21 января в 23:09
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну от бачите, а тут посрати без світла жіночка не може, а якщо вдома ще таких же 4 інваліда, то все - труба 🤷🏼♀️
Эскиз бесконечности• 21 января в 23:10
Ответ дляФсеСама
ахаха як не срачка то пердячка. Канєшно не пилососьте. Сидвть тут і нийте.
Мороженная курица• 21 января в 23:11
Ответ дляЭскиз бесконечности
Фу. Ніт тричі фу
Запароленое одеяло• 21 января в 23:11
Ответ дляНачальник Анонимов
Я ненавиджу русню, через яку ми всі сидимо без світла, тепла і води. Поки вони на нас не напали, ми жили нормально - і світло було, і водогін не розбомблений був, і шахеди з ракетами над головою не літали.
В усьому, що відбувається - винен хуйло і русня, будь вони прокляті і їхні нащадки!
Удалено администрацией...
Эскиз бесконечности• 21 января в 23:12
Ответ дляМороженная курица
Фу. Ніт тричі фу
Тричі фу веше « ніт»
Запароленое одеяло• 21 января в 23:13
Ответ дляФсеСама
Пылесосьте на здоровье!
Мороженная курица• 21 января в 23:13
Ответ дляФсеСама
Та включайте ваш пилосос. Якщо що, разом в чаті відгавкаємося
ФсеСама
• 21 января в 23:17
Ответ дляЗапароленое одеяло
Удалено администрацией...
Особенно благодарны те, у кого разнесло дом и убило семью!!!!!
Мизимец• 21 января в 23:19
Ответ дляГарачий Чокалад
А до чого зараз групи в Києві? Світло вмикають вручну й без графіка.Логіки немає.
У мене теж 2.2., сьогодні світло було з 17 до 21
Які графіки, які групи, люди?
3,5 години і слава Богу і енергетикам, бо вчора було 1,5.
Сподіваємося, що завтра більше і так далі
Все до блиску• 21 января в 23:22
Теж 2.2 повинні дати 3 ночі. Поставлю будильник щоб все включити. Втикати в розетку з ночі не буду бо вже згорів так ноут, у сусідки пралку і піч. Посуд мила вже в мисці( бо гарячої з бойлера жалко, хоч під душ стати. Отак(
Мизимец• 21 января в 23:26
Ответ дляЗапароленое одеяло
Удалено администрацией...
Ви ідіотка? Ніхто у вас не загинув у цій війни? Не поранений? Хата вціліла?
Спасібо, блять...
Куда_бежать• 21 января в 23:23
Днепр=2 раза по 1.5часа в сутки, это по графику, не экстренные. так уже 2 дня и завтра то же. до этого было 7-3.5
Все до блиску• 21 января в 23:23
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ні в кого немає саітла, але сратись в інтернеті у всіх є можливість і пальці не мерзнуть
Одна радість лишилася
Весела моль• 21 января в 23:26
Ответ дляФсеСама
В вас пилосос Ракета?
Весела моль• 21 января в 23:56
Ответ дляНе против
Что обозначает это слово?
жда́ти
дієслово
особова форма
недоконаний вид
нерефлексивне
1 дієвідміна
Інфінітив жда́ти, ждать
Однина Множина
Наказовий спосіб
1 особа жді́мо, ждім
2 особа жди, жди-но ждіть, ждіте
Майбутній час
1 особа жда́тиму жда́тимем, жда́тимемо
2 особа жда́тимеш жда́тимете
3 особа жда́тиме жда́тимуть
Теперішній час
1 особа жду ждем, ждемо́
2 особа ждеш ждете́
3 особа жде ждуть
Минулий час
чол. р. ждав жда́ли
жін. р. жда́ла
сер. р. жда́ло
Безособова форма
жда́но
дієслово
особова форма
недоконаний вид
нерефлексивне
1 дієвідміна
Інфінітив жда́ти, ждать
Однина Множина
Наказовий спосіб
1 особа жді́мо, ждім
2 особа жди, жди-но ждіть, ждіте
Майбутній час
1 особа жда́тиму жда́тимем, жда́тимемо
2 особа жда́тимеш жда́тимете
3 особа жда́тиме жда́тимуть
Теперішній час
1 особа жду ждем, ждемо́
2 особа ждеш ждете́
3 особа жде ждуть
Минулий час
чол. р. ждав жда́ли
жін. р. жда́ла
сер. р. жда́ло
Безособова форма
жда́но
ПодругаМужа• 22 января в 00:11
Ответ дляПрокачую сідниці
Це все такі дрібниці! Ми вільні, незламні, в нас є наша мова, ми не під руснею - це найголовніше
Заради цього українці будуть хоч десять років без світла.
Энергичней, мало иронии и сарказма .К тому же повторять одно и то же в каждой теме много ума не надо , за такое денег никто не даст . Работайте, импровизируйте внушительней )
ПодругаМужа• 22 января в 00:12
Ответ дляЮпитерная
Главное отопление сейчас, а не свет
У нас воды пятые сутки нет . Тоже считаю, что отопление на сегодня самое важное .
Все до блиску• 22 января в 00:24
Дали 2.2, але чи надовго. Все повтикала і сіла каву пити, щастя є😊 Всім світла в хату!
Мальовнича даль• 22 января в 20:06
Ответ дляНачальник Анонимов
Він буде сидіти в сусідньому з хуйлом казані в пеклі.
Але бомбить підстанції не він, а русня.
А деньги ворует кто?