Помаранчова душа• 21 января в 22:35
Людина з якою зараз ви разом, чоловік, вас хлопець, коханий або коханець
Що він зробив для вас приємного? Це можуть бути не тільки подарунки, а й теплі тихі спокійні моменти, в яких ви відчули тепло у відношенні до вас
Коханозадовільна• 21 января в 22:56
Ответ дляТішуся неперетішуся
У вас автобус? Что можно чистить час? И что вы неспособны завести?
Вас так штырит от одиночества? Что можно с такой злостью спрашивать?
Тішуся неперетішуся• 21 января в 22:59
Ответ дляКоханозадовільна
Что брехня не получилась и решили перейти на личности? Не переживайте за меня, на личном все отлично 😘 ах да, муж мой не встает на час раньше чтоб почистить мою машину потому-что она стоит в гараже и в ней есть кнопочка, с которой она заводится
Помаранчова душа
• 21 января в 23:02
Ответ дляКинг-Конгша
Було багато таких потуг, розмов, але йому це просто непотрібно. Він зазвичай мочить. Розмовляти може коли гарно вип´є, я його в такому стані ненавиджу. Вже все відболіло давно. Живу як з братом.
Знаєте, якщо ви прочитали книгу «п’ять мов кохання» (вона легенька, рекомендую), ви зрозумієте, що можливо ваше матеріальне забезпечення, ваш спокій і стабільність, це і є проявом його кохання. А от якщо ви зумієте донести, що саме є проявом коханн для вас і він вас почує (так само і ви почуєте його потреби), то впевнена, ви станете ще щасливіші і ваш шлюб стане ще міцнішим
В шоколаде• 21 января в 23:01
Ответ дляПомаранчова душа
Так, тихенько, тема про приємне, хоч одна тема тут хай залишається чистою і світлою
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 21 января в 23:01
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ваше личное капает через экран. И нет у вас ни мужа, ни любовника, ни просто друга. От этого и вся ваша злость и ненависть
Шалена невинність• 21 января в 23:04
підтримує у всьому. хочеш піти з роботи - йди, якось витягнемо. хочеш виїхати - ок. хочеш вернутися - вертайся.
і слухає моє ниття. і заспокоює інколи.
Хочу йому теж важко =(
і слухає моє ниття. і заспокоює інколи.
Хочу йому теж важко =(
Помаранчова душа
• 21 января в 23:05
Ответ дляШалена невинність
і слухає моє ниття. і заспокоює інколи.
Хочу йому теж важко =(
і слухає моє ниття. і заспокоює інколи.
Хочу йому теж важко =(
О, так, вислухати це настільки важливо в стосунках, це дуже недооцінена потреба насправді, але розмови такі важливі…👍
Помаранчова душа
• 21 января в 23:10
Ответ дляКоханозадовільна
Каждый день он встает на час раньше, чтоб завести и почистить мою машину. Это таки подвиг любви я считаю
Так, машину завести, прогріти і підготувати, щоб ви сіли в чистеньку, тепленьку, це і є прояв турботи і тепла до вас👍
Добротная• 21 января в 23:10
Виховує моїх дітей від попереднього шлюбу.
Забрав нас у свій величезний будинок на березі моря.
Прибирає будинок і вчить цьому дітей.
Допомагає мені по роботі іноді.
Вислуховує і намагається вирішувати мої проблеми.
А ще на ювілей подарував великий діамант. Той що я хотіла.
Прибирає будинок і вчить цьому дітей.
Допомагає мені по роботі іноді.
Помаранчова душа
• 21 января в 23:11
Ответ дляДобротная
Прибирає будинок і вчить цьому дітей.
Допомагає мені по роботі іноді.
Прибирає будинок і вчить цьому дітей.
Допомагає мені по роботі іноді.
Впевнена, ви достойні свого жіногочо щастя 👍
Сунуся в чужі справи• 21 января в 23:16
Ответ дляНепогодка
От не знаю, чи можна це віднести до особливого, але мені приємно, що у дітей двоє батьків, а не мама і той другий))
Цікаво, що я такого дивного написала, що хтось вже за носа хапається?
Я не хапалася за носа але питання наче було що хорошого ваш чоловік робить саме для вас, а не його прямі батьківські обов´язки бути нормальним батьком по відношенню до власних дітей. Це як один знайомий кащав що його дружині шалено повезло, бо відхватила такого класного чоловіка - не пиячить, тобто випиває алко як всі норм люди, саме не пиячить.
Оле Лукойе• 21 января в 23:16
Чистить нашу машину. Все.
Останнім часом бісить бо я повинна йому майже жопу підтирати.
Їсти не варить в магазин не ходить, посуду не миє. Де йшов там і бардак. Як дитина.
Все за нього роби. Піклування про мене немає ніякого.
Помаранчова душа
• 21 января в 23:23
Ответ дляОле Лукойе
Чистить нашу машину. Все.
Поговоріть. Тільки не сваріться. А в спокійній атмосфері донесіть йому свої думки і почуття. Зробіть це м’яко, як з рідною людною, він вас точно почує, бо ви і є рідні близькі люди. Але до цього обов’язково подумайте про себе, скільки ж хорошого між вами відбулося вже, що хорошого зараз є, а воно точно є і заради того, щоб на довгі роки зберегти це хороше, спробуйте донести йому свої побажання , такі його почути
Тішуся неперетішуся• 21 января в 23:25
Ответ дляКоханозадовільна
Вам платочек носовой выслать, чтоб вы вытерли то, что у вас там капает, сказочница?
Патріотка з дивану• 21 января в 23:26
Сложный вопрос
Муж хороший человек, но все делает на свой лад.
Конкретно сейчас я маломобильна из-за растяжения связок и лангеты. Он мажет ногу носит, помогает с лангетой, чай в кровать принесёт. Но все, абсолютно все, его надо просить. Так он ещё и цокнет, мол я тоже устаю. А так хочется чтобы человек понимал и видел все без подсказок. Так нет, даже мои просьбы и то, что меня не устраивает он упорно не слышит.
Червона рута• 21 января в 23:28
И поклонники были, и даже муж.
Но никто никогда не любил, ни родители, ни родичи, ни мужчины. И не заботились, и вспомнить ничего :)
Сама забочусь о себе.
Червона рута• 21 января в 23:28
Ответ дляГравіцапа
Не можна бути дорослою людиною і такою безпорадною
і навіщо йому така лінива і не турботлива жінка.
Помидорина• 21 января в 23:29
Ответ дляПомаранчова душа
У мене боліла нога дуже сильно, він просто брав і цілував цю ногу, я фізично розслаблялася і мені ставало легше. А от колишній чоловік неодноразово підіймав на мене руку і ті мої ноги бідні були в синяках постійно, одна людина навіть помітила це, хоч я ховала. А потім роки самотності. А тепер все змінилося, я бачу відношення, від якого сльози на очах і це приємні сльози.
Як зворушливо! Як же познайомилися з таким гарним чоловіком, зрозуміли, що це саме ВІН, розкажіть, будь ласка, вашу історію кохання!
Червона рута• 21 января в 23:29
Ответ дляПомаранчова душа
Матеріальне забезпечення та захист це кращий прояв уваги від чоловіка 🩷
Червона рута• 21 января в 23:31
Ответ дляПомаранчова душа
и что дадут разговоры?
если муж или любовник и так не обеспечивает или не дарит подарки, то вдруг начнет после разговора? Да и зачем оно такое, с под палки?
Червона рута• 21 января в 23:37
Так хорошо что в мире много женщин которых любят, росли всегда в любви.
Для меня это удивительно, с детства мой др даже никто не отмечал, я не помню ни одного подарка и поздравления. И так оно всю жизнь.
Сама балую себя мелочами и вкусняшками.
Помаранчова душа
• 21 января в 23:41
Ответ дляПомидорина
Познайомилися в інтернеті, подруга підштовхнула на цю авантюру))) Бо я досить закрита була для стосунків. Разом близько двох років. Мені з ним спокійно, легко, надійно. Зараз на відстані, на стадії зустрічань. Буває сваримося, не без цього)) а відстань додає своє… Але якби я могла вам передати, як мені добре коли він поруч. Мені достатньо просто його обійняти, притулитися до нього і все в ту ж мить стає на свої місця. Були і ще моменти, коли він з ніг валився від втоми, засинав на ходу, але йшов зі мною прогулятися, бо я так хотіла. А тоді сіли в парку, а він голову мені на коліна поклав і ледь не спить стомлений з роботи…, але поруч, бо мені це потрібно було в той день, а він мене ПОЧУВ… тоді я вкотре зрозуміла, якій він цінний для мене.
Червона рута• 21 января в 23:41
В этом году мне 40 лет, поздравили три подруженьки 🥰
и мать нарцисс позвонила со словами не хочу ли я ее поздравить и что-то сделать для нее в этот день за то что она меня родила. Дескать др это день когда поздравляют не именинника, а того кто его родил.
Была отправлена в блок.
Червона рута• 21 января в 23:46
Ответ дляПомаранчова душа
Найкраще це коли чоловік турбується, захищає, завжди, кожного дня, особливо під час війни, хвороби, жаліє тебе.
В мене звісно такого не було, але бачила зі сторони таке 😀😚
Непогодка• 21 января в 23:45
Ответ дляСунуся в чужі справи
Для мене, хіба ні? Коли я можу зайнятися чимось для себе чи поїхати кудись на тиждень-два, і все в порядку вдома, не переживаю за дітей, і не треба до цього готувати повну морозилку продуктів, не треба писати величезні списки чи дзвонити й нагадувати-перевіряти.
Звичайно, це порадниця, і тут у всіх так 😂 але в моєму реальному світі це великий плюс
Червона рута• 21 января в 23:49
Кстати как ни парадоксально, чем больше равнодушия и нелюбви к себе я видела, чем старше становилась, чем больше старела болела страдала, тем сильнее себя любила. Понимала, что кто, если не я? 🙃☺️
все хотят быть любимыми.
Помаранчова душа
• 21 января в 23:52
Ответ дляЧервона рута
А ви зробіть щось приємне сама для себе 👍 Ось придбайте завтра собі класну помаду, нафарбуйте губи, увімкніть класну музику і просто танцюйте перед дзеркалом і хай весь світ зачекає 😊
Червона рута• 21 января в 23:53
Ответ дляПомаранчова душа
Я не фарбуюсь взагалі :)
І не люблю косметику. А музичку так ;)
Червона рута• 21 января в 23:54
Ответ дляПомаранчова душа
до речі дзеркал в мене немає, лише одне малюпусіньке. Бо не потрібні якось)