Цвіпканя• 22 января в 03:13
Не збивається температура
В 22.30 випила парацетамол, в 1 ібупрофен. А температура 39 весь час((. Обтираюся водою, пью . Що ще придумати. Болит трахея
Наездница• 22 января в 03:55
Ответ дляЦвіпканя
Перший. Вчора просто як рефлюкс в горлі було, слиз плстійно. тоді температура і горло болить. Кашлю нема, але якщо кашляти то болить горло де трахея. Інколи відкашлюється, зараз ні.
А тоді не критично. Критично на 3-4 день: ранкова висока темпа, глухий, невгамовний кашель с шиплячими нотами в кінці, котрий зупиняється тільки якщо подихати ’по собачі’, нудота/блювота.
Цвіпканя
• 22 января в 03:56
Ответ дляНаездница
Поки що кашлю нема, сама пробую відкашляти. Але притошнює
Намазюкана нішою• 22 января в 04:09
Ответ дляЦвіпканя
У вас от нервов температура может подниматься
Расслабляйтесь, представляйте как вы выздоравливаете
Просроченные таблетки не надо пить
Ласковая_львица• 22 января в 04:33
Ответ дляЦвіпканя
Є німесил, але на пів року десь просрочений
Ничего страшного, пила и более просроченный, всё ок. Для лекарственных средств полгода можно после срока указанного на упаковке, когда-то по телеку была передача.
Тишком_нишком• 22 января в 04:37
Ці препарати треба дуже рясно запивати, інакше вони не дієві. Сходіть ненадовго в душ тепленький, допоможе.
Просто звязда• 22 января в 05:28
Автор, у вас кінцівки холодні? Якщо так, то нічого температуру вам не зіб´є, поки не знімете спазм судин.. Випейте ношпу, а коли подіє, тоді вже жарознижуючі
Летала_НаМетле• 22 января в 07:00
Ответ дляЦвіпканя
Парацетамол через годину наче можна. Тримається 39, було 39.1. дуже переживаю, щоб ще не виросло, бо не розумію як її збити. Вже й тошнить від температури.
Если ноги холодные при этом, то это спазм и поэтому не сбивается, надо ношпу иогда еще принять
Замурмишка• 22 января в 07:14
Ответ дляЦвіпканя
Ничего страшного. Даты годности лекарств специально занижают, чтобы люди их обновляли. Я передачу по тв смотрела. Полгода это не страшно.
Тишком_нишком• 22 января в 08:11
Ответ дляЗамурмишка
Якщо синтетичний препарат не змінив колір та консистенцію то і 2,3
СКИБИДЫШь• 22 января в 09:37
Ответ дляЦвіпканя
Пила прострочений. Прекрасно працює.
ЧорноброваЯ• 22 января в 17:05
Ответ дляЦвіпканя
400 ібупрофена і 500 парацетамол . Завжди раніше такі дози збивали
Автор ,у меня часто такое бывает ,что не сбивается
Вот недавно болела ,39 и ниже не сбивалась, с парацетамолом, ибупрофеном ,всякими фервексами ,хелпекс и т.д ,но и не росла выше
Потом через 2 дня ужасно горло заболело ,гланды ,выписали антибиотики ,легче стало на третий день ,температура упала
Цвіпканя
• 22 января в 17:56
Ответ дляЗабрала і не сказала
автор, як ви?
Ходила до лікаря, виписали для температури новаминсульфон. Сьогодні дуже болить горло, прям ріже. Не можу ковтати, говорити. Ще й дитина захворіла тим самим
Цвіпканя
• 22 января в 17:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Ось і в мене сильно горло болить, але антибіотика не виписали