Знаю бакси• вчера в 06:59
ХвилювАлочка
Хто що робить?
Знаю бакси
• вчера в 07:00
На Захід калібри ніби пишуть.Вдалені наші збивають ракети,чую
ВільнаНазавжди• вчера в 07:00
В кои то веки зашла на форум, а тут Манька все темы обрыгала. Фу
Знаю бакси
• вчера в 07:01
ПВО
Дай Бог ,щоб всі кацапо бляшанки збиті були і щоб без жертв
Знаю бакси
• вчера в 07:02
Ответ дляВільнаНазавжди
Правильно сделала,ботню надо ставить в стойло
Знаю бакси
• вчера в 07:04
Сьогодні, 3 лютого, близько 5:40, перші крилаті ракети морського базування типу ’Калібр’ зайшли до повітряного простору України. Моніторинговий паблік ’БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН’ пише, що ракети вже на Херсонщині.Близько 6:50 Повітряні Сили попередили про загрозу застосування балістичного озброєння з Брянська та швидкісну на Чернігівщині - курсом на Київщину та закликали: ’Київ в укриття!’
О 6:15 Повітряні Сили ЗСУ сповістили й про швидкісну ціль на Сумщині, курсом на Полтавщину. Ще за кілька хвилин тут поінформували про ракету на межі Сумщини та Полтавщини, курс західний.
Телеграм-канал ’Радник’ припустив, що тут йдеться саме про крилаті ракети з Ту-95/160.
О 6:27 Повітряні Сили ЗСУ сповістили про ракети на Миколаївщині, через Снігурівку північно-західним курсом, відразу по тому - про крилаті ракети на Сумщині, повз Тростянець, Лебедин - курс західний.
У цей час повітряна тривога охопила майже всю територію України, за винятком трьох західних областей.
О 6:41 Повітряні Сили повідомили про нову групу ракет на Сумщині. Потому, про ракети на Полтавщині курсом на Черкащину, а також на Миколаївщині курсом на північ Одещини.
У цей час паблік monitor сповістив про групу крилатих ракет на
Черкаси і відразу по тому, про вибухи у місті.
Позитивна• вчера в 07:05
Ответ дляЗнаю бакси
Фанатка маньки? Вона і є перша ботня на форумі
Знаю бакси
• вчера в 07:05
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Усьо на Вінницю летить
Не пишуть за неї.Все на Західну ніби
Знаю бакси
• вчера в 07:06
Ответ дляЧудо в декрете
Погуляла с собаками, варю кофе.
Я вже і вінстон ментоловий покурила і каву попила.
Знаю бакси
• вчера в 07:07
Ответ дляПозитивна
Удалено администрацией...
Знаю бакси
• вчера в 07:09
Ответ дляПозитивна
Манька йди гуляй
Петя,суши сухарі і занеси передачку юльці
Позитивна• вчера в 07:10
Ответ дляЗнаю бакси
Хто б тобі мозок заніс.
Кастрюлька• вчера в 07:11
Ответ дляЧудо в декрете
Погуляла с собаками, варю кофе.
На улице гуляли? Ух, как рано )
Чудо в декрете• вчера в 07:12
Ответ дляКастрюлька
На улице гуляли? Ух, как рано )
Обычно позже, но сегодня я чего-то проснулась от тревоги, обычно не слышу.
интайм_не_предлагать• вчера в 07:12
Ответ дляКастрюлька
На улице гуляли? Ух, как рано )
Моего до обеда хоть за ноги тащи не пойдет
Кастрюлька• вчера в 07:13
Ответ дляЧудо в декрете
Я проснулась в туалет и не уснула. Пью горячую воду ) мой новый ритуал