Без комплексів• 22 января в 15:52

Дисплазія 3 ступеня, як лікували?

Пап тест показав легку, гістологія 3 ступінь, завтра тільки до лікаря розумію що скоріш буде операція, як довго після неї відновлювалися?
Клин_Кляйн• 22 января в 15:53
Я робила кріо багато років назад + уколи ч матку
Невгамовна сила• 22 января в 15:55
погугліть спочатку, що таке Ектопія. швидше за все, у вас нічого немає, треба лише спостерігати. ну і на ВПЧ перевіритися.
Глаголиця• 22 января в 16:00
В онколікарні конізація 16 років тому
Після неї ще народила доньку
Але мені біопсію проводили, тобто дисплазія була точно
автор Без комплексів • 22 января в 15:57
Ответ дляКлин_Кляйн
Скажіть скільки часу треба на реабілітацію?
Ответ дляНевгамовна сила
ВПч є 18 тип
Клин_Кляйн• 22 января в 15:58
Ответ дляБез комплексів
На яку?
Блакитне небо• 22 января в 16:01
я б проконсультувалась з кількома лікарями це перше, по відновленню - ну хз, встала й пішла..мені робили під місцевою

+вакцинація Цервариксом
Свисток ля-минор• 22 января в 16:04
Ответ дляБез комплексів
ВПч є 18 тип
Тогда будут делать конизацию из-за большого риска развития рака. Скорейшего выздоровления вам.
Elena8188• 22 января в 16:06
ну, вона не лікується. Третя ступінь - це тяжка дисплазія. Скоріш за все, дадуть направлення в онкодиспансер. Поздаєте аналізи і зроблять Вам конізацію шийки матки. Ця операція проводиться під медекаментозним сном. Потім одразу додому. Нічого не болить взагалі, просто потягує живіт як на місячні. Випишуть свічки якісь і т.д. Потім скажуть зробити прививку від ВПЧ і будете відвідувати лікаря кожні три місяці, потім шість. Будете контролювати вірусне навантаження ВПЧ. Якщо будуть ще питання, пишіть
автор Без комплексів • 22 января в 16:06
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую
автор Без комплексів • 22 января в 16:07
Ответ дляElena8188
В мене запланована відпустка на березень кінець, якщо зроблю на початку лютого я вже зможу спокійно поїхати з чоловіком?
Elena8188• 22 января в 16:09
Ответ дляБез комплексів
Операцію роблять одразу після місячних. Статевий спокій 4 тижні. Можете зробити і після відпочинку
автор Без комплексів • 22 января в 16:10
Ответ дляElena8188
І народження дітей? Мені 30, ще не маю їх
Капризуля• 22 января в 16:11
Ответ дляБез комплексів
ВПч є 18 тип
А у партнёра тоже есть?
Elena8188• 22 января в 16:11
Ответ дляБез комплексів
Конізація є показом до КС. Можуть не дозволити народжувати самій. Більше це ніяк не впливає
КоролеВешна• 22 января в 16:11
В мене була 2ст, це вже вважається тяжка ступінь. Дали направлення в інститут раку. Провели конізацію. Ніякі кріо при 2-3 ст не можна! Відразу попередили, що гістологія може бути як краща так і гірша. Потримали 2 години і відпустили додому. Відновлення легке, нічого не боліло, але фіз.навантажень в перші 2 тижні обмежити
Elena8188• 22 января в 16:12
Ответ дляКапризуля
А у партнёра тоже есть?
Він у всіх є. Все залежить від імунітету людини
Капризуля• 22 января в 16:13
Ответ дляElena8188
Нет
автор Без комплексів • 22 января в 16:13
Ответ дляElena8188
Так бо мені 1 рік показує, 2 ні, на третій знову показує
Elena8188• 22 января в 16:14
Ответ дляБез комплексів
вакцину пропонували?
КоролеВешна• 22 января в 16:15
Ответ дляElena8188
ВПЛ саме 18го типу є не у всіх!
Блакитне небо• 22 января в 16:16
Ответ дляElena8188
18 не у всіх..
автор Без комплексів • 22 января в 16:20
Ответ дляElena8188
вакцину пропонували?
Так, 3 рази зробити
Капризуля• 22 января в 16:20
Ответ дляБез комплексів
Если не этот, так другой вирус или аутоиммунка. Дело вообще не в иммунитете, который якобы подавляет вирус, а в том что есть дефициты, которые и приводят к мутациям ДНК - нет поддержки метилирования, поэтому ДНК сигментируется, клетка мутирует.
Elena8188• 22 января в 16:20
Ответ дляБез комплексів
Так, 3 рази зробити
Робіть, мені допомогло
Глаголиця• 22 января в 16:25
Ответ дляElena8188
Медикаментозний сон - за бажанням пацієнта
Можна під місцевим
Elena8188• 22 января в 16:36
Ответ дляГлаголиця
Можна під місцевим
Можна, але може бути неприємно
Луноликая Вика• 22 января в 16:39
Робила конус
Луноликая Вика• 22 января в 16:39
Ответ дляElena8188
Мені не казали за прививку
Elena8188• 22 января в 16:41
Ответ дляЛуноликая Вика
Мені не казали за прививку
Зараз навіть цю вакцину вводять у календар щеплень підліткам