Шукаю стакан• 22 января в 16:56
По вечерам постоянно хочется сладкого, пока не съем не успокаиваюсь
Это привычка или организм что-то просит?
Фрикаделька• 22 января в 16:57
Может мало калорий в течение дня. Ну съешьте маленькую дольку черного шоколада со стаканом чая, только медленно, положите за щеку и пейте чай. Мне помогает.
Сарафанное радио• 22 января в 16:59
В мене теж саме. Мій психолог каже, що це мозок потребує, так як за день велика активність і йому треба набратися сил))
Кили и Манджаро• 22 января в 17:02
Їжте зефір. Ще останніми днями роблю модний зараз японський чізкейк. Він не особо калорійний
Сижуревувшоке• 22 января в 17:03
Ответ дляКили и Манджаро
Зефір - там один цукор 🤷♀️
Кили и Манджаро• 22 января в 17:05
Ответ дляСижуревувшоке
Зефір - там один цукор 🤷♀️
Ну їжте тоді печиво на маргарині. На марафоні можна один зефір в день
Хлопаю ресницами• 22 января в 17:07
Ответ дляКили и Манджаро
у вас тільки крайності? Всі марафони це про злиття води, а не про схуднення
Кили и Манджаро• 22 января в 17:08
Ответ дляХлопаю ресницами
Я схудла за 3 тижні на 7 кг. Тому не думаю, що в мені було стільки води
Вмію заміряти найкраще• 22 января в 17:09
Ответ дляСижуревувшоке
Зефір - там один цукор 🤷♀️
Откуда?
Хлопаю ресницами• 22 января в 17:09
Ответ дляКили и Манджаро
А що у вас було?
1 кілограм жиру це 8000 калорій у вас був дефіцит в 400 калорій щодня і три силові мінімум?
Кили и Манджаро• 22 января в 17:12
Ответ дляХлопаю ресницами
А що у вас було?
Я взагалі 3 дні майже голодувала. Скинула 2 кг. Ну а 5 вже на марафоні. Повернулася до своєї ідеальної ваги. Це й була ціль.
Я не рахувала калорії, я їла по грамам. Іноді навіть менше, ніж рекомендовано
Хлопаю ресницами• 22 января в 17:12
Ответ дляКили и Манджаро
Голодувати це дуже « розумно», але нічого скоро наберете більше
Кили и Манджаро• 22 января в 17:13
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене все добре, дякую
Хлопаю ресницами• 22 января в 17:14
Ответ дляКили и Манджаро
В мене все добре, дякую
Я не вірно порахувала, щоб скинути 7 кг жиру за 21 день, вам був потрібен дефіцит в 2700 калорій в день, що не можливо в принципі.
Тому як виидумаєте, за рахунок чого ви схудли?
Не заздріть тьоті• 22 января в 17:24
Ответ дляСижуревувшоке
Зефір - там один цукор 🤷♀️
Дивлячись який зефір
Кили и Манджаро• 22 января в 17:26
Ответ дляХлопаю ресницами
Не знаю. Але факт є факт. Я раніше взагалі легко худла. Могла 4 кг скинуть за 3 дні. Зараз мені 43 все вже не так просто. Я щодня зважуюся. Якщо набрала 1 кг, зразу на дефіцит. Але перед тим як набрала 7 кг, я припустилася найбільшої помилки, я не зважувалася більше півроку. От і результат, найбільша вага за всі роки мого життя. Я завжди тримала її. Тепер зважування щодня
Хлопаю ресницами• 22 января в 17:27
Ответ дляКили и Манджаро
Так, факт є факт, ви злили воду, мʼязи і трошки жиру
Кили и Манджаро• 22 января в 17:30
Ответ дляХлопаю ресницами
Стосовно мʼязів не впевнена, бо тренування майже щодня. Плюс хожу дуже багато. Можна сказать постійно в русі
Хлопаю ресницами• 22 января в 17:30
Ответ дляКили и Манджаро
Ну значить більшість це вода. Схуднення це проста фізика і математика, там чудес не буває.
Кили и Манджаро• 22 января в 17:32
Ответ дляХлопаю ресницами
Можливо. Але мені головне результат. Всі помітили😂 думаю, невже я була товста. Воно так типу непомітно все, але помітили всі, що я сильно схудла😂
З горіха зерня• 22 января в 17:33
тревожное расстройство, заедаеде стресс, сладкое стимулирует выработку дофамина – гормона счастья, дарящего эйфорию..
Сижуревувшоке• 22 января в 23:32
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дивлячись який зефір
Я готувала зефір на замовлення. В усіх рецептах плюс мінус на 250 г пюре яблук - 250 г цукру, 1 білок, 40 г вгар-агар🤷♀️
Сижуревувшоке• 22 января в 23:34
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Откуда?
На 250 г яблучногт пюре йде 250 г цукру, 1 білок і 40 г агар-агар. Я готувала на замовлення певний час
Сижуревувшоке• 22 января в 23:35
Ответ дляКили и Манджаро
Мені так подобаються коментарі, в наказовій фррмі «ну ото бери і роби щось». 🤦🏽♀️ я ж вам не кажу, що робити☝️
Вмію заміряти найкраще• 22 января в 23:38
Ответ дляСижуревувшоке
А я готовлю зефир вообще без сахара. Тоже на заказ. И что?
Сижуревувшоке• 22 января в 23:38
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На чому?
Вмію заміряти найкраще• 22 января в 23:40
Ответ дляСижуревувшоке
На чому?
Яблочное и ягодное пюре, белок и агар-агар ( только нужно брать качественный). Если ягоды кислые , то +сахзам
Сижуревувшоке• 23 января в 00:07
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Все так, но он же не взбивается тогда? Что вместо сахара к белку🤔
Вмію заміряти найкраще• 23 января в 07:34
Ответ дляСижуревувшоке
Выбивается, если агар-агар нормальный