Заела_пластинка• вчера в 18:05

Репетитор з математики для дитини за кордоном

Дівчата, може серед вас є такі, хто наймав репетитора дитині з математики, при цьому виїхали за кордон? Я так розумію, що це не реально знайти вчителя математики, щоб вона вчила дитину на англійській мові? Про те що можна знайти місцевих математиків, котрі виїхали давно і працюють не в Україні- я в курсі, вже є пару варіантів, але ціни високі. Якщо більше нічого не знайду, то наймати місцевого репетитора всеодно буду. Це для початкової школи.
Дама с заначкой• вчера в 18:09
Вы хотите проживая заграницей найти в Украине репетитора по математике, который будет вести урок на Английском? Типа два в одном, а платить как за один?
Кашпо• вчера в 18:09
У вас какой-то компот получился. Вы в англоязычной стране? Задача какая? Поднять успеваемость или улучшить понимание в принципе?
Свезло так свезло• вчера в 18:11
Звісно, якщо ви шукаєте математика з англійською на рівні викладання, це фактично подвійний тариф. Ви хотіли як за звичайного заплатити?
автор Заела_пластинка • вчера в 18:11
Ответ дляДама с заначкой
Я хочу знайти репетитора математики яка володіє англійською, бо для дитини англійська рідна мова, вона не усвоїть матеріал українською.
автор Заела_пластинка • вчера в 18:12
Ответ дляКашпо
Улучшить понимание , вернее научить решать задачи и логически мыслить
Кашпо• вчера в 18:14
Ответ дляЗаела_пластинка
Тогда конечно же ищите местного. Даже если учитель будет владеть английским на уровне даже С1, ему не хватит профессиональной лексики для объяснения нюансов
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 18:15
Ответ дляЗаела_пластинка
Ищите все таки по местным форумам. Во первых, программа какая будет? Местная или украинская? На пример, моему ребенку не подходит укр программа, местная совсем другая. Поэтому нужно искать того, кто знает местную систему образования. Да, дорого. Но найти укр математика на англ языке, знающего особенности вашей программы, за дешево- ан риал!
автор Заела_пластинка • вчера в 18:15
Ответ дляСвезло так свезло
Про оплату я не сказала що хочу платити три копійки, і не сказала яка для мене максимальна. Я хочу знайти репетитора і порівняти оплати і вибрати оптимальний варіант для себе . В мене старша дитина ходила до репетитора в Києві з 5 років і платила я професору з університету яка займалася репетиторством, і це було не дешево, результат також був колосальний
Кашпо• вчера в 18:15
Ответ дляЗаела_пластинка
Хотя не понимаю что за такие преграды вам мешают на уровне начальной школы это сделать самой. Там нет каких-то сложных тем
Дама с заначкой• вчера в 18:16
Ответ дляЗаела_пластинка
Сравнивайте местных. Не тратьте время на поиски в Украине.
автор Заела_пластинка • вчера в 18:17
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Місцева програма. Я так і подумала що нереально буде знайти тут
автор Заела_пластинка • вчера в 18:19
Ответ дляКашпо
Я знаю, але дитина не має позитивного результату, не зі мною, ні з татом також, тягнути не має куди- треба підключати репетитора і шукати той метод пояснення який вона зрозуміє і дотумкає
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 18:20
Ответ дляКашпо
Как минимум нужно смочь обьяснить на английском языке английские термины. На пример, билогия- очень моя близкая область, моя дочь учит в средней местной школе биологию, просит обьяснить про пестики и тычинки. А я не знаю не одного определения, зачем ей знать как это будет на рус или укр, если ей в школе нужно отвечать на местном языке? Так же по математике- обьясняю ей систему координат, она мне- мама, а что это за слова, у нас в школе это все по другому называется
Кашпо• вчера в 18:23
Ответ дляЗаела_пластинка
Колоссальные - это какие? Интересно, во-первых чему может понадобиться учить ребенка в 5 лет в математике такому особенному, что нужен профессор. Это как из пушки по воробьям.
А еще интересно что за профессор берет малышей. Как правило, чем выше уровень преподавания, тем выше уровень и учеников.
автор Заела_пластинка • вчера в 18:23
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Проблема не в термінах, я знаю як вони називаються на англійській.
Кашпо• вчера в 18:24
Ответ дляЗаела_пластинка
Какую тему вы не можете ребенку объяснить?
Кашпо• вчера в 18:25
У меня ребенок учится в 7м классе гимназии, до сих пор любую тему математики/физики могу объяснить без проблем, так чтоб понимал суть
автор Заела_пластинка • вчера в 18:26
Ответ дляКашпо
Мені її рекомендували як людину , яка займається репетиторством. Їй було вигідно, мене не цікавить чим вона ще займалася ще і кількість її годин у вузі, я навіть не цікавилась чи вона ще працює в тому вузі. Мені було зручно і недалеко, була б це шкільна вчителька звичайно- ходили б і до неї, мені головне результат
Кашпо• вчера в 18:28
Но в математике важно не только понять, но и наработать навык решения. А вот это в зависимости от склонностей ребенка нарабатывается по-разному. Кому-то достаточно 3-4 примера решить для закрепления, а кому-то необходимо 20-30. Может вы объясняете, но не уделяете время наработке навыка?
Латексне альтер ЕГО• вчера в 18:28
Ответ дляЗаела_пластинка
Так справа не в мові, а в програмі. Навіщо репетитору вивчати програму сша задля вашої дитини?
автор Заела_пластинка • вчера в 18:29
Ответ дляКашпо
Я може всі, але вона не розуміє і самостійно таку ж задачу з іншими цифрами не зробить , вірніше зробить але з помилками. Я не говорю за конкретну тему, яку ми з чоловіком їй пояснюємо, їй багато чого зрозуміло- але її розуміння відображається у неправильному виконанні задач
Кашпо• вчера в 18:31
Ответ дляЗаела_пластинка
Если ученик не понимает, значит проблема в учителе. Мы же не о высшей математике говорим.
Освоить школьную программу может любой нормотипичный ребенок. Вопрос лишь в умение и заинтересованности преподавателя.
Так с какой темой вы споткнулись?
автор Заела_пластинка • вчера в 18:32
Ответ дляКашпо
Приділяю цьому час, от ви правильно підмітили- важливо зрозуміти і мати навики, у дитини розуміння не має, вірніше воно є і неправильне. Вона явно гуманітарій. Мені важливо знайти вчителя який їй розтлумачить задачі, бо в неї не має правильного поняття і уявлення
Свезло так свезло• вчера в 18:33
Ответ дляЗаела_пластинка
Оптимальний варіант обирається не за ціною, а за рівнем розуміння вашого запиту репетитором. Ваш запит на іноземну програму іноземною мовою. Логічно, що це буде іноземний викладач.
автор Заела_пластинка • вчера в 18:33
Ответ дляКашпо
Так с какой темой вы споткнулись?
От я і чоловік зараз для неї як вчитель вдома, якого вона не розуміє- значить нас потрібно замінити на такого, хто знайде підхід.
Кашпо• вчера в 18:34
Ответ дляЗаела_пластинка
Слушайте, начальная школа - это элементарные алгебраические действия. В чем она проседает? Приведите пример что вы объясняли, с вами сделала правильно, а другой похожий пример нет
Свезло так свезло• вчера в 18:36
І ще один нюанс: вам потрібен не репетитор з математики, а репетирор з початкової школи. Це дуже важливо, бо вік такий, що педагогічні методики для молодшого шкільного віку суттєво відрізняються від методик для старших дітей.
Свезло так свезло• вчера в 18:36
Ответ дляКашпо
Не алгебраїчні навіть, а арифметичні.

Педагог початкової школи зможе визначити чи є у дитини неврологічні причини труднощів з навчанням і направити до спеціаліста
автор Заела_пластинка • вчера в 18:37
Ответ дляКашпо
Я не буду вам приводити приклад , бо це потрібно записати розмову з дитиною щоб ви чули терміни і суть тієї логіки дій яку я їй розказую
автор Заела_пластинка • вчера в 18:37
Ответ дляСвезло так свезло
Не алгебраїчні навіть, а арифметичні.

Не має, ми вже перевірили дитину