Заела_пластинка• 22 января в 18:05

Репетитор з математики для дитини за кордоном

Дівчата, може серед вас є такі, хто наймав репетитора дитині з математики, при цьому виїхали за кордон? Я так розумію, що це не реально знайти вчителя математики, щоб вона вчила дитину на англійській мові? Про те що можна знайти місцевих математиків, котрі виїхали давно і працюють не в Україні- я в курсі, вже є пару варіантів, але ціни високі. Якщо більше нічого не знайду, то наймати місцевого репетитора всеодно буду. Це для початкової школи.
Свезло так свезло• 22 января в 18:38
Ответ дляЗаела_пластинка
Не має, ми вже перевірили дитину
У кого?
автор Заела_пластинка • 22 января в 18:40
Ответ дляСвезло так свезло
У кого?
Вчитель і не в одній школі, бо в нас було декілька переїздів, педіатр, нейропсихолог. Всі проводили тести, які в нормі на її вік , розвиток також в нормі
ПолБатона• 22 января в 18:47
Ответ дляЗаела_пластинка
Я хочу знайти репетитора математики яка володіє англійською, бо для дитини англійська рідна мова, вона не усвоїть матеріал українською.
Спросите тут https://t.me/rep_zmova
Яжбоматусяблін• 22 января в 18:56
Автор найти преподавателя по украинским расценкам но на английском, в Англии например, не реально, тут либо ’шашечки, либо ехать’ если вам дорого брать проф преподавателя берите студента. Они часто берут такую подработку и не за все деньги мира.
автор Заела_пластинка • 22 января в 19:03
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не по українським розцінкам, я писала що хочу почути скільки наші візьмуть якби вдалося знайти. Студент підхід не знайде, тут потрібно вчителя з досвідом, знайти способи дитині розтлумачити . Це якби я не знала мову чи терміни- шукала б студента. Мені результат потрібен, він за 20 дол в час у студентів не буде
автор Заела_пластинка • 22 января в 19:11
Ответ дляПолБатона
Спросите тут https://t.me/rep_zmova
Дякую
Шиворот Навыворот• 22 января в 19:46
Навіщо репетитор, коли є безкоштовна Khan Academy?? Там все ж є.
Кашпо• 22 января в 21:09
Ответ дляЗаела_пластинка
Я не буду вам приводити приклад , бо це потрібно записати розмову з дитиною щоб ви чули терміни і суть тієї логіки дій яку я їй розказую
Ну если так, то реально вам лучше искать репетитора)))))
Неужели вы не можете в двух словах объяснить проблему, без приведения видео/аудио записи?
Яжбоматусяблін• 22 января в 21:53
Ответ дляЗаела_пластинка
Автор как по мне, вы именно подешевле и ищите, тк если бы вы искали за нормальную оплату, в Англии например это от 30 фунтов в час, то на местных форумах вагон преподавателей знающих украинский и английский и работающих в системе местного образования. Так что ищите там где живете и за нормальные деньги, если другие варианты вам не подходят.
автор Заела_пластинка • 22 января в 22:21
Ответ дляЯжбоматусяблін
Я написала что уже нашла преподавателей местных , меня интересует есть ли в Украине такие преподаватели и их расценки. Я не ищу дёшево , но цены знать мне тоже нужно, а чтобы их узнать- то нужно найти преподавателя и спросить у него
Н.Н• 25 января в 20:34
Напишите пожалуйста ЛС.