Мовчу, але хочу• 22 января в 20:27

Хто може підказати, зайдіть будь ласка, потрібні ваші дієві поради

Я вже зверталася з цим питанням, але корисних відповідей тоді не було. Ми познайомилися з хлопцем (йому 27, мені 26), на початку стосунки складалися дуже добре. Проте приблизно через місяць, коли справа дійшла до близькості, з’ясувалося, що в нього не виходить досягти стійкої ерекції. Вона іноді з’являється, але одразу слабшає.

За його словами, він не розуміє, у чому причина: навіть еротичні відео не дають результату. Збудження є, він може довести себе до оргазму руками, але член залишається м’яким (лише під кінець стає таким, яким має бути, твердим). Я залишалася в нього на ніч близько десяти разів, однак повноцінного сексу між нами так і не сталося.

Він консультувався з двома лікарями — обидва підтвердили, що за результатами обстежень він здоровий, а проблема має психологічний характер (стрес, перевтома). УЗД не виявило відхилень. Було призначено БАДи, але помітного ефекту вони не дали. Що можна робити в такому випадку?

Він майже кожен день мастурбує (йому треба 3-5 хвилин мастурбувати, щоб в нього встав, при чому ерекція не стабільна, якщо не мастурбувати, в нього падає за декілька секунд, і самий член не є твердим, він в"ялий, проте кінчити він може), але зі мною жодної реакції немає. Така ситуація триває вже близько двох місяців. Чи був у когось подібний досвід, і що вам допомогло? Потрібні тільки дієві поради, без всяких жартів і приколів
Айболитная• 22 января в 20:28
Нафиг.
Вакцениро Вона• 22 января в 20:29
Какие тут приколы? Не играйте в спасательницу. Уходите. У вас одна жизнь. Взрослый мужик должен сам встать и начать решать свою проблему. Психотерапевт, психиатр, это его проблема!
Вакцениро Вона• 22 января в 20:30
И случись такое с вами, он бы уже давно вас кинул. Любите себя!
ЕлькиПальки• 22 января в 20:30
Це дуже індивідуальна ситуація. Треба щось робити зі стресом і менталкою. Можливо, його не збуджує реальний секс, нажаль. Або має якусь травму на цьому фоні з минулого.
Вакцениро Вона• 22 января в 20:30
Ответ дляЕлькиПальки
Это проблема его девушки?
ЕлькиПальки• 22 января в 20:31
Ответ дляВакцениро Вона
Это проблема его девушки?
Де я написала, що вона має щось робити?
Вакцениро Вона• 22 января в 20:32
Ответ дляЕлькиПальки
Де я написала, що вона має щось робити?
А где я написала, что вы написали. Я вам задала вопрос.
Таракашечка• 22 января в 20:34
Йому треба перестати займатися мастурбація на деякий час. От взагалі жити без сексу
ЕлькиПальки• 22 января в 20:34
Ответ дляВакцениро Вона
Проблема не в дівчині. Проблема в ньому. Або погані лікарі, бо як надано в описі, що все-таки є проблеми з ерекцією. Хлоп має сам усвідомити і захотіти щось робити з собою.
Эскиз бесконечности• 22 января в 20:39
Эту проблему может решить только сам мужик. Если он ее не решает, значит его все устраивает. А вы зря переживаете.
13чудоСВЕТА• 22 января в 20:59
А усілякі віагри застосовують хіба не для вирішення подібних проблем?
Астановитесь• 22 января в 22:35
Хлопчик аноеірував все жиьтя.
Жіноча піхва його не заводить