Добрий день! Вже багато років хворіє дитина. Нічого не допомагає. Чула про отця Василія з Броварів. Може в когось є контакт, допоможіть, будь ласка.
Пишу вірші, дорого• вчера в 12:50
Отців Василів в Броварах мінімум 20 штук. Якщо отець не шахрай, у нього є прізвище.
Повелитель бітка• вчера в 13:09
Автор, а чим хворіє дитина. Моде б ви описали в окремій темі і вам би дали поради де шукати порятунку, лікарів.