Попихтю та й годі• 23 января в 21:34

Ерозії в шлунку, запалення 12-палої. В кого було?

Діагноз поставлений по гастроскопії, у лікаря була, курс лікування препаратами є.
Але вже місяць і воно не проходить! Я тримаюся дієти, але ось пройшло 30 днів і я пробую чуточку урізноманітнити меню, так знову біль, діарея, знову те ж саме.

Підкажіть, будь ласка, хто з цим стикався, як довго лікуються ерозії в шлунку і запалення 12-палої? Коли ви стали їсти нормально? Як себе почували при цьому? Чи віддавав при цьому біль в спину?
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:35
Я вже здаюсь 😢
Просериарила молодость• 23 января в 21:35
А біобсію робили?
Диви яка я пава!• 23 января в 21:36
У меня такое сейчас. Но они очень маленькие. Меня особо не беспокоит. Сейчас как раз лечусь. А можете написать что вам назначали?
У меня эрозии только в 12-ти перстной, и небольшие совсем.
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:37
Ответ дляПросериарила молодость
А біобсію робили?
А нащо біопсія?
Просериарила молодость• 23 января в 21:39
Біль в спину - дає підшлункова.
Превіряли?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 23 января в 21:40
Чим лікували?
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:41
Ответ дляПросериарила молодость
Біль в спину - дає підшлункова.
Превіряли?
Робила УЗД і здавала її гормони. Це +- в нормі.
Голубая фишка• 23 января в 21:42
у мамы моей. золопент назначили
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:42
Ответ дляДиви яка я пава!
Рабімак, мукоген, преоліка, щось з ферментів. Льон запарюю. І строга дієта. І тут як би хотів чи ні, а іншу іжу організм і не приймає.
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:44
Ответ дляГолубая фишка
у мамы моей. золопент назначили
То скільки вона це лікує?
Таке як Золопент і в мене є, це Рабімак. Це все інгібітори помпи, короче нейтралізатори соляної кислоти, ну це я так зрозуміла.
Голубая фишка• 23 января в 21:46
Ответ дляПопихтю та й годі
То скільки вона це лікує?
ну а какое может быть лечение..я понимаю что нужно смягчить среду, что дать шанс ранам затянуться...
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:47
Ответ дляГолубая фишка
Я питаю скільки часу?
Ну як какое, місяць, два?
Я написала в темі, я лікую місяць, толку немає.
Голубая фишка• 23 января в 21:48
2 недели. нужно пить месяц
Диви яка я пава!• 23 января в 21:52
Ответ дляПопихтю та й годі
Мені тільки мукоген з цього призначили і льон. Але я льон варю - 2 ст ложки на 500 мл води, кипить 15 хвилин, потім годину нстоюю і проціжую. Воно таке смачне виявилось - дуже приємний кісіль. П´ю 3 рази на день, ділю цю порцію на три. Харчування в мене завжди, скажемо так, дієтичне. Але обмежила фрукти й овочі свіжі.
Ще приймаю улсепан - це від рефлюкса. І доктовіт ще призначила. Не знаю чи толкова схема.
Диви яка я пава!• 23 января в 21:53
Ответ дляГолубая фишка
2 недели. нужно пить месяц
А мне назначили лечение на 14 дней. Я вот не понимаю почему так. В инструкции написано месяц надо.
Гага Газу• 23 января в 21:54
Самый лучший препарат, который действительно лечит проблемы.Проходят и боли и изжога..Одна таблетка в сутки
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:55
Ответ дляДиви яка я пава!
Я льон в термокрушці запарюю 15 хв, потім проціджую і назад в термокрушку, теж зразу на 3 прийоми роблю.
Чи буває у вас біль в спині, якщо щось не те з´їли?
На який термін у вас це лікування назначене?
автор Попихтю та й годі • 23 января в 21:57
Ответ дляДиви яка я пава!
Це щось мало у вас?
У вас гастрит чи ерозії?
Диви яка я пава!• 23 января в 21:58
Ответ дляПопихтю та й годі
Я сначала сделала 15 минут и оно не то. Мало слизи этой выходит. Лучше заварить.
Мне на 14 дней назначили. Я не понимаю почему так мало. Но у меня нет сильных болей. У меня только иногда болит, но я ем сейчас очень выверенно и поэтому болей нет. И у меня ж эрозийки только на 12-перстной. У вас хуже ситуация просто. Лечитесь, должно пройти. У моего сына были большие язвы. Он лечился месяц и прошло. Делал повторную гастроскопию, то все затянулось. Могу узнать схему у него.
Диви яка я пава!• 23 января в 21:59
Ответ дляПопихтю та й годі
Це щось мало у вас?
У вас гастрит чи ерозії?
Эрозії. Але це мало, я теж так думаю. Не знаю що за схема. Була в лікаря на Кондратюка.
автор Попихтю та й годі • 23 января в 22:01
Ответ дляДиви яка я пава!
Ой язви то взагалі жесть.
Не дай Боже, щоб до них дойшло.
Силиконочка• 23 января в 22:01
Хелікобактер ?
Диви яка я пава!• 23 января в 22:02
Ответ дляПопихтю та й годі
Ой язви то взагалі жесть.
Не дай Боже, щоб до них дойшло.
Да, он от болей на стенки лез. Но вылечили. Диета тоже была строжайшая.
Ло Шарик• 23 января в 22:04
Девочки ,когда завариваете лен ,чтоб было больше слизи ,то нужно залить кипятком и трясти термос ( как коктейли делают )
Често лежали с ребенком в гастроэнтерологии,так научили в отделении заваривать лен .
автор Попихтю та й годі • 23 января в 22:04
Ответ дляДиви яка я пава!
В мене ерозії в шлунку. Оце ж місяць дієта, і чорт дьорнув мене з´їсти росольник. Сама варила, огірки теж свої. Ой, що було, я його вичихувала 2 доби. Так розболівся шлунок, і біль в спину віддає. Тому роблю висновок, що за місяць, а ще воно там не зажило.
автор Попихтю та й годі • 23 января в 22:05
Ответ дляЛо Шарик
Я трясу 15 хвилин
Диви яка я пава!• 23 января в 22:06
Ответ дляПопихтю та й годі
А вы делали посторную гастро? Пока будьте на диете. И нужно проверить что там после лечения.
Ло Шарик• 23 января в 22:06
Ответ дляПопихтю та й годі
Я трясу 15 хвилин
автор Попихтю та й годі • 23 января в 22:06
Ответ дляДиви яка я пава!
Повторно ще ні
Диви яка я пава!• 23 января в 22:08
Ответ дляЛо Шарик
Я нашла способ как заварить. Выше писала. Идеально получается и такое вкусное! Я теперь его буду варить себе для удовольствия. Я и не знала что такая вкуснятина )