Где тут 0?• 23 января в 23:24
Що сказати лікарю якщо від антидепресантів постійно крутиться голова і нудить
щоб він реально звернув на це увагу
Галя із Дарниці• 23 января в 23:25
це і сказати ,якщо це не перші два тижні
лікар не має цілей знущатись над вами
Федорино Горе• 24 января в 00:22
Ответ дляПоумничка
Дивлюся стільки тем про ад, капєц((( сама недавно почала її приймати
Потому что сдурели врачи. Всех на ад сажают, а не лечат людей.
Федорино Горе• 24 января в 00:24
Ну вот сама тема уже говорит о том, что нужна терапия, а не ад. Это ж какой зашуганный человек, который не знает как сказать. Или троль.
Броніки для Моніки• 24 января в 09:41
Я пила антидепресанти 6міс,ніякого заходу,виходу не було,мала проблеми з тривожністю та сном
Поумничка• 24 января в 12:40
Ответ дляБроніки для Моніки
І я поттіц причині п´ю. Шо пили? Допомогло?
Броніки для Моніки• 24 января в 13:13
Ответ дляПоумничка
Домопогло одразу з перших днів,ремерон 15 мг