Вмію заміряти найкраще• 24 января в 10:38
Чому причепилися до Тіни Кароль?
Тут вже було декілька тем, я не зрозуміла там в чому її звинувачують?
Заспівала про світло і тепло.
Ну, то що вона в якомусь кращому становищі ніж решта в Україні?
Чи вона чиєсь тепло собі забрала?
Тільки по суті
Заспівала про світло і тепло.
Чи вона чиєсь тепло собі забрала?
Тільки по суті
Країна мрій• 24 января в 10:49
Ответ дляДавно без алко
Война как бы, люди триггерятся и на чужое чихание.
Причём здесь люди и чихание? Если этот персонаж продемонстрировал откровенную глупость и цинизм?
Я б такое не носила, но продаю• 24 января в 10:50
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чим саме?
не вовремя спела.не в минус 20.
Країна мрій• 24 января в 10:51
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Звідки ви знаєте ?
І якщо навіть світло і тепло, то вона якось винна в тому, що ц вас його немає?
Скарга на тему за тупий тролінг.
Вмію заміряти найкраще
• 24 января в 10:51
Ответ дляуспокойте_Меня
она бесит многих просто сама по себе...
если вам нравится ее творчество - ок
многим нет - это тоже ок
если вам нравится ее творчество - ок
многим нет - это тоже ок
Голос хороший, а творчість не подобається здебільшого
Але я не розумію, з якого приводу хейт ?
Що вона зробила.
Не Подобається творчість, то це не означає хейту
Що вона зробила.
Карусель-весель• 24 января в 10:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чим саме?
Своим лицемерием и тем, что лезет везде со своим «творчеством». Она устарела для украинцев, все, она не актуальна. Пусть ищет себе другую публику лохов.
Накладні мюслі• 24 января в 10:54
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Що вона зробила.
Вам уже всі причини написали, ви все одно не розумієте, то закривайте просто тему і не розумійте далі. Ви часом не з Хмельницького бо там теж не розуміють чого їх хейтять?
Карусель-весель• 24 января в 10:53
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Звідки ви знаєте ?
Винна. Потому что лезет. Сидела бы тихо, всем было бы пофиг
успокойте_Меня• 24 января в 10:54
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Що вона зробила.
скажу за себя - относилась к ней положительно до первого ее выступления
был сборный концерт - все певцы как певцы, и тут она - ну такая кошечка, ну такая актрисса, мур мяу - короче выбесила эта фальш
с того момента она еще попадалась на концертах - но ее надо было просто перетерпеть
Електрохарчування• 24 января в 10:54
Ответ дляКраїна мрій
Плюсуюсь!
Эта безголосая ( дальше ставлю матерное слово) откровенно наплевал на людей и размазала.Цинизм и ее тупость за три копейки,что ей заплатили..
И,да ,эти телки срать бесплатно не сядут.
Карусель-весель• 24 января в 10:54
Ответ длябулоТАЙминуло
Вона вже і вибачилась
Да, так вибачилась
Типа сами виноваты, что не поняли ее доброты
Невгамовна сила• 24 января в 10:55
Ви чомусь вирішили, що всі зобов´язані обожнювати кароль. Ні, не зобов´язані. Не бачу нічого поганого в тому, що тупа курка почула, що вона тупа курка. І ніхто вам не зобов´язаний читати довгі лекції про мораль. Претензії, щодо власної моральної недієздатності, виставляйте своїм батькам.
Вмію заміряти найкраще
• 24 января в 10:55
Ответ длябулоТАЙминуло
Вона вже і вибачилась
А за що хоч вибачалася?
Я хз чого тут вибачатися.
Вмію заміряти найкраще
• 24 января в 10:56
Ответ дляНевгамовна сила
Я не фанатка її
Не розумію хейту.
Не любити творчість і ХЕЙТИТТ це різні речі.
Не розумію хейту.
Карусель-весель• 24 января в 10:57
Ответ дляВмію заміряти найкраще
То не можна співати взагалі?
Чи потрібно співати тільки про тяжку долю?
Чи що конкретно треба робити?
Вы ее адвокат или может королевишна сама пожаловала?
Конкретно треба не лезть к людям со своими песнями. Они не актуальны. Не надо нам петь
успокойте_Меня• 24 января в 10:57
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не фанатка її
Не розумію хейту.
пока вы не пришли со своей темой - я ее нигде не хейтила
Карусель-весель• 24 января в 10:58
Ответ дляГруппа крови
Полякова с голой попой на теплых морях тоже бесит.
Я полагаю, если твоя аудитория сейчас в холоде и без света, то не стоит раздражать ее своим личным благополучием.
Вчера еще усик с тайланда подключился, тоже про добро и тепло нам рассказывал 😂
Бл@@@, какие они примитивные
В гости звали?• 24 января в 11:04
Ответ дляВмію заміряти найкраще
То не можна співати взагалі?
Чи що конкретно треба робити?
Думаю, тут зіграло роль, що вона у принципі дуже високо себе ставить завжди, позиціонує себе примадонною нашої естради, хоча по факту просто рядова відома співачка. Тому її ще до цієї пісні недолюблюють.
А пісня - так, питання саме в класовій ненависті. Знаєте, шуткувати над проблемами можна лише над своїми. А над чужими не варто. Не живе вона на Троєщині, не замерзла у неї каналізація, то й не треба нести свій позитив туди, про що ти нічого не відчуваєш.
Суть пісні - немає світла і тепла, нічого страшного, є добро. А тим, у кого справді немає світла і тепла це дуже критично страшно.
Карусель-весель• 24 января в 11:05
Ответ дляПоросенка
На зразок Наталі Мосейчук.
Либерман стала украинской ларисой долиной. Она стала токсичной для украинцев
Только для марафонщиков норм и все
Всех остальных тошнит
Только для марафонщиков норм и все
Всех остальных тошнит
Заикальница• 24 января в 11:05
Вона, в принципі, завжди балансує на межі симпатії -антипатії. Достатньо легенького поштовху
Сяду на шию, дорого!• 24 января в 11:05
Такое ощущение что сама Тина пишет эти темы ежедневно. У людей неделями нету ни света, ни отопления, ни воды в мороз - 15, она глумиться над людьми и каждый день спрашивает что им не так? Вы издеваетесь сейчас? Ночь после очередного обстрела серьезного, а вы опять зашли спросить? Зачем это? Уже 100 раз написали что и почему.
Садоводница• 24 января в 11:06
Ответ дляВмію заміряти найкраще
То не можна співати взагалі?
Чи що конкретно треба робити?
Отож бо й воно. Це наша ментальність така - тільки тужити горювати і при тому в цілому нічогісінько не робити щоб то змінити. Подивіться наші твори, наші народні пісні, наші вірші - смуток, туга, горе, сльози. Навіть гімн і той - ЩЕ не вмерла, душу й тіло положим... Ото хіба що душу й тіло, бо зробити щось щоб воювати не штик-ножом це нєєєє, як та байка Крилова про стрекозу. Проскакали 30 років а потім йой, сусіди рятуйте, давайте нам гроші, ракети, танки, розвіддані. Тому і зараз власне безсилля треба випустити на Кароль, Тополі і взагалі на тому на кого скажуть фас.
Невгамовна сила• 24 января в 11:06
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не фанатка її
Не розумію хейту.
Спробуйте прочитати те, що я написала.
Хейт це реакція на ідіотську поведінку курки. Толерантність має межі. Курка вирішила випробовувати ці межі і отримала реакцію. Це не про творчість, чи красу голосу чи якість музики.
Сяду на шию, дорого!• 24 января в 11:07
Ответ дляГруппа крови
Одна голую жопу всем показывает, вторая про свет и тепло поет людям, у которых ни того ни другого неделями в мороз нету. Как издевательство какое-то.
Сундучок с каникулами• 24 января в 11:07
Теперь она свой позор может перекрыть только порнухой со своим участием) тогда про песню все забудут
Сяду на шию, дорого!• 24 января в 11:07
Ответ дляКраїна мрій
Скарга на тему за тупий тролінг.
Может конечно и тролят специально, чтобы ещё больше раскачать людей.
Вмію заміряти найкраще
• 24 января в 11:15
Ответ дляKittaa
Ну хто винен що ви трохи не цейво😂😂😂
Може пізніше дійде, почекайте
Так поясніть з точки зору логіки із причинно- наслідковим!)