Вмію заміряти найкраще• вчера в 10:38

Чому причепилися до Тіни Кароль?

Тут вже було декілька тем, я не зрозуміла там в чому її звинувачують?

Заспівала про світло і тепло.
Ну, то що вона в якомусь кращому становищі ніж решта в Україні?
Чи вона чиєсь тепло собі забрала?
Тільки по суті
Два-три тижні і фсьо• вчера в 11:18
Она отвратительна
Чекаю завтра• вчера в 11:20
Я еще прицепилась к анатоличу - зеленое гуано.
автор Вмію заміряти найкраще • вчера в 11:20
Ответ дляЧекаю завтра
Хто це?
Анчо Ус• вчера в 11:22
просто єбанати
а блохери, яким немає про що розповісти, розкручують
Муууумие• вчера в 11:27
Ответ дляуспокойте_Меня
я не слушаю - поэтому нет
эта шиншила тоже выбешивает
О, шиншилла Я как вспомню на работе радио включали и эта шиншилла постоянно бесила. Все пыталась смысл песни понять. Но где там с моим умом.
Шеллар• вчера в 11:32
Дякую добрим людям, які поставили ригаючий смайлик. Він найкраще передає моє відношення до творчості та особистості ціє пирхатої єврейки.
СкумбріяП8• вчера в 11:36
Ответ дляСадоводница
Отож бо й воно. Це наша ментальність така - тільки тужити горювати і при тому в цілому нічогісінько не робити щоб то змінити. Подивіться наші твори, наші народні пісні, наші вірші - смуток, туга, горе, сльози. Навіть гімн і той - ЩЕ не вмерла, душу й тіло положим... Ото хіба що душу й тіло, бо зробити щось щоб воювати не штик-ножом це нєєєє, як та байка Крилова про стрекозу. Проскакали 30 років а потім йой, сусіди рятуйте, давайте нам гроші, ракети, танки, розвіддані. Тому і зараз власне безсилля треба випустити на Кароль, Тополі і взагалі на тому на кого скажуть фас.
Ну вот, смешались в кучу кони, люди - гимн и Тополи )
Вот представьте. Гипотетическая ситуация. Звоню я подруге, спрашиваю - как ты, что у вас? У меня есть свет и все остальное.
Она - ой, на работе +3, дома мама больная мерзнет, ребенок заболел. Света 2 дня не видели, тепла нет. Ночью в метро ночевали, потом на работу. А я такая: ничего страшного, зато у вас есть добро. Вы такие все милые!
Ну что хорошего она мне скажет? Или просто подумает, что у меня беда с кукухой
успокойте_Меня• вчера в 11:38
Ответ дляСкумбріяП8
вы даже меня рассмешили
браво
где то так на самом деле оно и есть
Перша леді колгоспу• вчера в 11:57
Ответ дляТракторні війська
Тому що люди виснажені і злі, їм скажи фас і вони кидаються на всіх що шакали
Истина
Білий Лосик• вчера в 12:12
Тінку не люблю, але нова пісня с Жадан і собаки, зайшла.
Где тут 0?• вчера в 12:19
Я на неё вообще внимание не обращала до этой песенки, неискренность аж прёт от неё. И дальше не буду обращать)). Водолеиха она..
Кицюююня• вчера в 14:18
Ответ дляВмію заміряти найкраще
То не можна співати взагалі?
Чи потрібно співати тільки про тяжку долю?
Чи що конкретно треба робити?
А що нормальних пісень не має? Заспівала х..ню, то й отримала на що наривалась
автор Вмію заміряти найкраще • вчера в 14:22
Ответ дляЧервона рута
у неї якраз є і світло, і тепло, щоб ви не сумнівалися.
У неї власна ТЕЦ.
ЧИ АЕС?
Можливо залізний купол над будинком ?
Чи чим вона відрізняється?
успокойте_Меня• вчера в 14:24
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У неї власна ТЕЦ.
ЧИ АЕС?
Можливо залізний купол над будинком ?
Чи чим вона відрізняється?
вы адвокат или шо?
автор Вмію заміряти найкраще • вчера в 14:27
Ответ дляуспокойте_Меня
вы адвокат или шо?
Я питаю просту логіку у вас
Червона рута• вчера в 15:04
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У неї власна ТЕЦ.
ЧИ АЕС?
Можливо залізний купол над будинком ?
Чи чим вона відрізняється?
ви все ніяк не вспокоїтесь.
тепловий насос, сонячні панелі, генератори, власна свердловина - все вирішується. але от одні лише сонячні панелі коштують близько 10 тис доларів, не кожному доступно. але їй коломойський поставив, не сумнівайтесь.
аромат Жука• вчера в 15:09
Ответ дляБілий Лосик
Шкода Жадана, що пішов на це, він занадто добрий і безвідмовний

Тіна хитра лисиця, знає, до кого примазатися, щоб відбілити свою пошарпану репутацію

Ну і кліп жахливий, цей типу рокерський мейкап на підтоптаному Жадані виглядає дуже крінжово((
автор Вмію заміряти найкраще • вчера в 15:40
Ответ дляЧервона рута
ви все ніяк не вспокоїтесь.
А чого вам не поставив
Самоучка• вчера в 17:21
Ответ дляГде тут 0?
Я перепрошую. Что вы имеете против водолеих? )
Червона рута• вчера в 20:57
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А чого вам не поставив
бо я не його любовніца
Где тут 0?• вчера в 22:57
Ответ дляСамоучка
ничего негативного,это не самый плохой знак для женщины)). у всех есть недостатки))