Фиона Шрековна• Изменено 24 января в 15:58
Які найкращі собори, церкви, костели
в Україні ви бачили? Саме архітектурне вирішення споруди. Мені подобається Андріївська церква у Києві. Що ландшафтне місце , що храм. А вам?
Мафиозная• 24 января в 16:12
Автор - для мене Андріївська - це перлина, шедевр, вона з різних куточків Подолу неймовірно виглядає
Фиона Шрековна
• 24 января в 16:21
Ответ дляНа границе
Костели в Львівській області
Ну і львівські храми
Костел у Підгірцях гарний , але не відреставрований. Взагалі Підгорецбкий замок + костел дууже розкішні.
А от на останньому фото де? То ж не сакральна наче споруда?
На границе• 24 января в 16:21
Ответ дляФиона Шрековна
Реставрація зараз
Фиона Шрековна
• 24 января в 16:24
Ответ дляНа границе
Реставрація зараз
Іде вже? А добре було б глянути, який вийде після реставрації. 2 рази бачила ще у 2008 році, був дуже поганий стан був.