Вапщета• 24 января в 17:52
Лецитин
Який лецитин приймаєте? Порадьте.
Вапщета
• 24 января в 18:04
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Різний з Айхербу. Зараз приймаю яєчний.
та власне, що там гортаю, і не розумію, який вибрати((
Первая ласточка инфляции• 24 января в 18:21
Ответ дляВапщета
Я приймаю зараз ось цей. Мені лецитин потрібно примати пожиттєво, тому я купую різні періодично. Але прочитала, що яєчний рахується кращим за соєвий та соняшниковий.
Вапщета
• 24 января в 18:22
Ответ дляПервая ласточка инфляции
дякую! Якщо не секрет - чому пожиттєво?
Первая ласточка инфляции• 24 января в 18:26
Ответ дляВапщета
дякую! Якщо не секрет - чому пожиттєво?
В мене жировий гепатоз печінки. В якийсь період часу сталось порушення метаболізму жирів в організмі, навіть не знаю коли. В мене нема надлишкової ваги ( 61 кг, ріст 175 см. 53 роки), давно веду здоровий спосіб життя, не п´ю, не вживаю фастфуд. Але маю жировий гепатоз печінки і атеросклероз сонної артерії. Призначили статини для стабілізації бляшки.
Вапщета
• 24 января в 18:28
Ответ дляПервая ласточка инфляции
зрозуміло. Будьте здорові
Кондуктор автобуса• 24 января в 20:35
Купую в аптеці канадський, хто зна, що там на тому айхербі продають.
Пишущаяся• 24 января в 21:14
Ответ дляКондуктор автобуса
соєвий не годится.