Я тут с краю постою• вчера в 19:38

Чи важка робота флористом?

Бачу дуже багато оголошень,що потрібні флористи на 14 лютого та 8 березня
Можливо хтось працював в цій сфері ,має свої враження про цю роботу
Розвідка Маші• вчера в 19:40
Мозок винесуть за кожну травинку та квіточку.
Гуру троллинга• вчера в 19:44
Здається на ці свята суперфлористом бути не потрібно. Невеликий відсоток будуть замовляти незвичайні букети. А тюльпани і рози ви в змозі продати. Якщо це разова робота, то зрозуміло, що це потрібні просто додаткові лише руки.
Куда_бежать• вчера в 19:45
А вы работы прямо боитесь? Чтоб не подорваться за день
Налогообложу• вчера в 19:46
Ничего сложного, вовремя говори цены от фонаря
Налогообложу• вчера в 19:46
В каком городе?
Налогообложу• вчера в 19:48
А вы понимаете степень ответственности за букет , ведь баба даст или даст, а потом и дети
Бабайко• вчера в 19:48
Как по мне вкус нужно иметь !
Налогообложу• вчера в 19:48
Ответ дляБабайко
Как по мне вкус нужно иметь !
Взлохматить букет, оживить
Бабайко• вчера в 19:49
На 2 дня я бы тоже пошла это в Украине ?
Пишу_граммотно!• вчера в 19:49
Це ж разова робота. На свята.
Налогообложу• вчера в 19:50
Ответ дляПишу_граммотно!
Це ж разова робота. На свята.
Сейчас вяло берут цветы
Чавонадо• вчера в 20:12
Кільки тут придуркуватих які з легкістю знецінюють те в чому поняття зеленого не мають
Бджолина королева• вчера в 20:14
Для мене це було б важко - холодно та висока вологість. В мене б пальці просто не гнулись би. А ви дивіться по своїх можливостях, взагалі то це прикольно робити букети
автор Я тут с краю постою • вчера в 20:48
Ответ дляНалогообложу
В каком городе?
Київ
автор Я тут с краю постою • вчера в 20:49
Ответ дляБабайко
Так