Оябунчик• сегодня в 13:15
Дівчата, в кого такі костюми є
Вони нормально виглядають вживу? Як носяться? Чи воно гарне тільки на інстаграмних фоточках.
Якщо дуже довгий, то вкоротити є можливість? В мене зріс 170 см, 48 розмір одежі.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально носяться
Ганчірка після першого прання
Відповів всім• сегодня в 13:17
Сейчас вам тут понаписывают. Нормально носятся, у меня давненько уже, покупала еще на кашалоте. На 170 рост длина идеальна
Оябунчик
• сегодня в 13:20
Ответ дляВідповів всім
Дякую за відповідь. Вже понастявляли мордяк фіолетових на питання -)
Я не люблю ходити і міряти по ТЦ та магазинам, мені простіше замовити на відділення НП в моєму домі, спуститися, поміряти, забрати або відправити назад -)
Біток чи ефір?• сегодня в 13:21
Я покупала пару лет назад в интертоп, то качество мягко говоря не очень. Думаю, нужно просто найти хорошего качества.
Оябунчик
• сегодня в 13:26
Ответ дляВиниловая пластинка
и вам нравится этот цвет?
Кольори там різні, я хотіла чорний
Виниловая пластинка• сегодня в 13:27
Ответ дляОябунчик
Кольори там різні, я хотіла чорний
любой кроме этого.
да еще тон такой,что на шоколад не похож))
Оябунчик
• сегодня в 13:30
Я взагалі думала або в´язаний, Або купити звичайну тринитку по типу такого.
Я зараз вдома працюю, в основному спортивні костюми ношу. Але хочеться якийсь прогулянковий не спортивний -)
Оябунчик
• сегодня в 13:31
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ганчірка ще на фото до прання
Я не розуміючи на якості тканин, я в цьому плані повний чайник. Тим більше по фото -)
Физрукая• сегодня в 13:33
Смотря каких фирм брала в oysho просто ужасное качественно покашлатился после первой стирки , в Массимо брала неплохие
Якось так і живу• сегодня в 13:34
Ответ дляОябунчик
Ну то беріть відомий бренд, менше вирогідність, що прийде якесь лайно. В Nike подивіться, в них циєї зими є широкі спортивки і верх оверсайз
НаБалКоніХодять• сегодня в 13:39
Донька носить, вже декілька сезонів і в неї їх два чи три різних кольорів, українського виробника o.tage. нормальна якість, щільне в´язане полотно.
Оябунчик
• сегодня в 13:39
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую
Слоник-тоник• сегодня в 13:47
Як можна щось конкретне написати, якщо Ви не даєте нічого крім студійного фото? Який склад тканини?
Оябунчик
• сегодня в 13:52
Ответ дляСлоник-тоник
Склад: 70% бавовна, 10% вовна, 20% еластан.
Царевна_несушка• сегодня в 13:53
я брала в balabola або vloria костюми.якість топ але там тринитка . в´язані брала на базарі, ноунем то ще носиться норм.
Слоник-тоник• сегодня в 13:55
Ответ дляОябунчик
Якщо правда, то чудовий склад. Беріть. Звісно якщо все решта Вам теж подобається і підходить.
Оябунчик
• сегодня в 13:56
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую
Оябунчик
• сегодня в 14:12
Ответ дляYarosh10
Саме цей не беріть!!!У мене такий з цього магазину, 3-5 циклів прання і катишки, по низу штани розтягуються і виглядають як ганчірка. Можу навіть живе фото вам зробити)
Дякую
Ухахайкина• сегодня в 16:32
Ответ дляОябунчик
Якщо він з якісної щільної вовни то буде добре носитись. Якщо поліестер, акрил то закашлатисться як і будь яка кофта зі схожим складом.