Пес Патрон• 1 час назад

стінка в вітальню

потрібні кошти посавила продавати на олх за 9000 ніяк не можу продати чому
Морская свинка• 1 час назад
Удивительно, почему
В рот не ложи• 1 час назад
Очень дешево, люди думают лохотрон
Барбітта• 1 час назад
Не все могут себе позволить такую роскошь))
Варена цибуля• 1 час назад
удивительно)))
автор Пес Патрон • 1 час назад
Ответ дляВ рот не ложи
Очень дешево, люди думают лохотрон
за скільки можна поставити щоб продати?
Ленне-Рейма• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
за скільки можна поставити щоб продати?
Я таку віддавала самовивозом аби тільки забрали
Барбітта• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
за скільки можна поставити щоб продати?
Самовывоз и если повезет плюсом шоколадка)
Айболитная• 1 час назад
Спробуйте продати по елементах. Шафу, думаю заберуть. Решта, як пощастить
Мстящий за Зайца• 1 час назад
ей лет 20-25, ну за 1000-1500 может кто-то заберет
Ленне-Рейма• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Я погуглила. Нові такі від 18 тис. Я в шоці
Молчавочка• 1 час назад
Кому вона треба? Займає півкімнати, шафи там мізер. лише оті шафки на посуд і книжки та поличка для телевізора. То зараз воно нікому не потрібне
ША! я прийшла!• 1 час назад
Продавала диван пятнадцатилетний за 800. забрали сразу
сказочное_Бали• 1 час назад
Я для квартирантов купила шкаф, комод, кровать, две тумбочки, столик с ящичками за 2,500, а вы дохрена хотите
Бабка-ежика• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
за скільки можна поставити щоб продати?
90 000. Минимум.
Бубль Гум)• 1 час назад
Бляха, это юность моего мужа. А ему уже 47. Родители тягали по всей Украине эту стенку, по всем гарнизонам. До сих пор стоит у них.
Шмоточницаца• 1 час назад
Хіба що можуть купити шафу зліва та справа. В спальню чи коридор.
Столик також.

Оті полички пилозбірники, що посередині, нікому й даром не треба.
Бубль Гум)• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
за скільки можна поставити щоб продати?
Вы б такой гроб в комнату себе купили за 9 кусков?

Пошел в юск купил дешевле и лучше.
Неробименінерви• 1 час назад
Ех, пам´ятаю, по середині стояв тєлєк. Магнітофон ліворуч на нижній. А праворуч за дверцятами у татка був бар.
Але я ненавиділа ту стінку, вічно та пилюка збиралася на тому виступі та відкритих полках, мама мене ганяла витирати. А ще пару раз на рік (а то і частіше, наприклад, коли на др приходчть гості) треба було дістати і вимити посуд зі склом яким майже не користувалися.
Перша скрипка• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
за скільки можна поставити щоб продати?
за самовивіз і то, не факт.
Але оригінальний тролінг)) Щось свіженьке))
Перша скрипка• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
у мами дивану блест 15 років, він після хімчистки взагалі як новий. Нічого не продавилось, не деформувалось. І модель та ж, що і зараз продається.
Заела_пластинка• 1 час назад
Дешево поставили просто
Анонім Перший• 48 минут назад
Какого года стенка...