Весела бджілка• 26 января в 14:44
Чи проводять у вас уроки під час тривоги при онлайн навчанні
Чи проводять у вас уроки під час тривоги при онлайн навчанні?
Результат:
вже голосів:
23 (62.16%)
Не проводять
14 (37.84%)
Проводять уроки
0 (0%)
Немає дітей шкільного віку
0 (0%)
Не займаємося онлайн
0 (0%)
Тиц
Хомо_сапиенс• 26 января в 14:59
Уроки очно, але буває онлайн, коли (наприклад) вранці тривога. Раніше проводили, коли оголошували тривлгу вцілому по області, відколи зонування по районах, уроків під час тривоги не має
Герцогиня• 26 января в 15:03
В нас тривоги по 20 годин на добу - тому уроки проводять. Але зараз більша проблема - це відсутність електрики.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 января в 15:06
проводять навіть оффлайн. Тривога майже цілодобово. Спускаются в укриття і продовжують заняття