всегдаДаДа• вчера в 17:07

Цікавлять онлайн школи для підготовки до НМТ. Чи краще репетитори?

Також хотілося б почути відгуки за онлайн школи ZNO HUB та TURBO ZNO. Дякую
Вкуси мене• вчера в 18:11
ЗНО хаб дуже класна тема
Але то для мотивованих і відповідальних дітей в яких розвинене самонавчання. Бо там ніхто бігати за тобою не буде,
Вкуси мене• вчера в 18:13
Ответ дляГарачий Чокалад
Пізно ви кинулися. Хаб це херня.якщо ваша дитина може сприймати сама величезний пласт інфи..то так. У нас репетитори. Особливо математика. Її з хабом не вивчиш.ну і по історії дуже велика кількість інфи вчити. Тому не знаю. Ми з вересня почали. Маю конспект хабу з історії. Ну це херня))))
А дитина навчалась в хабі?
Бо моя навчалась і там купа тестів після кожного уроку які не є обовʼязковими і більшість не заморочується взагалі
Вкуси мене• вчера в 18:14
Ответ дляГарачий Чокалад
Ми.бо вона вчить.а я плачу. Так.у нас ми. Бо ми сім´я)))) у нас гарні стосунки
Дитина ще на ГВ чи вже відлучили?
Вкуси мене• вчера в 18:15
Ответ длявсегдаДаДа
Що саме залежить? Дитина старанна, рівень знань хороший, але є пробіли, які треба заповнити. В онлайн школах було б вчитись зручніше, не треба ходити-їздити і дешевше
Моя дитина така ж сама.
Зно хаб це тема, починаюсь з самих азів, тому якщо база гарна, то може бути скучно на початку.
Після уроків купа тестів по кожній темі. Все в вільному доступі
Вкуси мене• вчера в 18:16
Ответ дляУравнобешенная
Зно-хаб дитина була задоволена. Кб 184, але вона не на всі 100% віддавалася підготовці.

Якщо у дитини середній та високий рівень знань, то курси підійдуть. Якщо низький, то репетитор, бо дитина за курсами просто не буде встигати.
Повністю згодна
Фиктивная• вчера в 18:16
Дочь занимается с ЗНО ХАБ, по истории, и должна сказать, что именно история классно подается материал, именно ориентированы на НМТ, лишнего не дают. Ей нравится как проходят занятия, но и самостоятельно нужно тоже проходить тесты. По математике у нее репетитор офлайн, тут курсы даже не рассматривали.
Вкуси мене• вчера в 18:17
Ответ дляГарачий Чокалад
В мене сусідка працює в хабі. Не скажу який предмет. Вона все життя простояла на ринку з джинсами. Коли ринок розпався- . Пішла в школу останні 5 років, бо педосвіта є. Після 40 років. От яккий знеї репетитор))))???тому ні однозначно
Не має там тіток, всі молоді прогресивні педагоги, буде круто пояснюють
Масяня Я• вчера в 18:56
Моя сама выбрала себе зно хаб, по 3 предметам. По математике нашла репетитора тоже сама. Могу передать по наследству, супер преподаватель. Все зависит от ребенка. Ей нравится. От укр мовы хочет отказаться, там уже повторение, говорит и так все знает.
Гарачий Чокалад• вчера в 20:01
Ответ дляВкуси мене
Точно знаю що працювала. Ще минулої весни.
Вкуси мене• вчера в 20:06
Ответ дляГарачий Чокалад
Та не має там таких.
Всі молоді вчителі, призери олімпіад, з дуже крутим підходом до навчання
автор всегдаДаДа • вчера в 20:11
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Автор, я за ці онлайн школи не знаю, але скажу з власного досвіду. Записала доньку на підготовчі курси при університеті. Коли донька сходила декілька раз на заняття з математики, то вирішила що їй потрібен репетитор.
Дякую
автор всегдаДаДа • вчера в 20:13
Ответ дляВкуси мене
Моя дитина така ж сама.
Дякую
автор всегдаДаДа • вчера в 20:13
Ответ дляМасяня Я
Порадьте будь ласка репетитора по математиці. Дякую
Я только за!• вчера в 20:41
Ответ дляМоже ще третю?
Мені ще от цікаво, хто віддає дітей на підготовку - ви це робите з метою щоб дитина вступила на безкоштовне?
Я от точно розумію, що моя дитина не здасть НМТ так щоб вчитися безкоштовно там де вона хоче. А для платної форми я думаю вона і так здасть (крепка хорошистка). І я думаю чи є сенс в репетиторах, якщо все-рівно вчитися на платному.
Не завжди. Крім вступити ще треба і вчитися. Відповідно, хто на старті має хорошу базу знань - тому легше. У моєї дитини були репетитори, хоч на 170/175+ вона все поздавала б і сама без підготовки, та треба було вище (на контракт, до речі). Ну і грант від держави як приємний бонус -це само собою. Діти з тією ж математикою на рівні 170-180 теж вчаться, але їм важкувато йдуть пов´язані з нею предмети. Так само англійська.
Масяня Я• 1 час назад
Ответ длявсегдаДаДа
Откройтесь, напишу в личные сообщения, но сначала спрошу у нее, можно ли дать контакт.
Масяня Я• 1 час назад
Ответ дляМоже ще третю?
Знания то останутся. Математика никогда не лишняя, языки тоже.