ИграйМойГормон• 30 декабря 2025

Курси онлайн/ відео для майбутніх мам

Дівчата, може хтось із вас проходив гарні курси онлайн чи дивився толкові відео для вагітних? Потрібна саме доказова медицина, без якихось шаленств типу народжувати вдома, співати мантри і тд. Просто техніки дихання, може якісь поради для полегшення процеси, вправи. Ну і інформація по догляду за дитиною в перший час. Дякую.
Вилами по воде• 30 декабря 2025
Мені цікаво, хоча б хтось під час переймів згадує оті всі знання?😂
Мerida• 30 декабря 2025
Про уход за ребёнком- дородовая консультация с педиатром, которого выбрали. Или онлайн который нравится.
GalaProh• 30 декабря 2025
Я не проходила, але дивлюся на ютубі доктор Віктория Матвієнко( на жаль російською, бо з РБ), здається, притомна, багато цікавого про вагітність та пологи, практикуючий лікар в пологовому. Ще є платні онлайн курси в неї.
А по поводженню з новонародженим можна Комаровського ЄО почитати, подивитися