ЗаведУющая• 26 января в 17:44
З англійською біда, говорю нормально, але фрази як зі шкільного підручника
Як зробити мову більш живою, ближчою до серіалів?
Бідося• 26 января в 17:55
Це не біда. Біда коли приїхав з В2, спілкувався нормально і в побуді, в по роботі, а потім вивчив місцеву мову, пішов працювати і англійська стала А2 . Оце пісець. Вона не забулася, а просто пішла геть
ГугелП@лАмался• 26 января в 18:17
Ответ дляБідося
Так тоже бывает ?
Оля_с_киркою• 26 января в 18:18
Банально.
Читайте, дивитись, слухайте, розбирайте та завчайте сучасні типові діалоги.
Бідося• 26 января в 19:25
Ответ дляГугелП@лАмался
Так тоже бывает ?
Ну вот, живой пример. Если еще летом я как-то вспоминала фразы, то сейчас вообще затишье, иностранцев почти нет и основной язык другой. Сегодня приехали, спросили говорю ли я на английском, я бодро ответила, что да.. ну что сказать, погорячилась