Бензопирен• 26 января в 22:52
В мене від побаченого щойно ступор стався…
Я так чекала, коли вже потепліє і стане не так холодно вдома… постійне себе заспокоювала, що ще пару днів морозів і буде легше. Квартира нормально вже не може прогрітись, навіть коли світло дають і вмикається опалення.
Мені вже здається, що просто з нас насміхаються всі, і навіть погода( хочеться заснути і прокинутись в травні(
Відповів всім• 27 января в 07:39
Ответ дляАфродитаПетровна
100%
Даже в Техасе такой дурдом
Там минус 10 и легкий снег) дурдом
Но, все закрыли, объявили чс и люди сидят дома. А у нас даже в обстрелы надо идти на работу
Відповів всім• 27 января в 07:40
Ответ дляРекламама
Морозы были сильные
Где? В Киеве?
Я была тогда в Киеве, не было мороза, что вы фантазируете
Рекламама• 27 января в 07:44
Ответ дляВідповів всім
Где? В Киеве?
В Мариуполе были