Бензопирен• вчера в 22:52

В мене від побаченого щойно ступор стався…

Я так чекала, коли вже потепліє і стане не так холодно вдома… постійне себе заспокоювала, що ще пару днів морозів і буде легше. Квартира нормально вже не може прогрітись, навіть коли світло дають і вмикається опалення.
Мені вже здається, що просто з нас насміхаються всі, і навіть погода( хочеться заснути і прокинутись в травні(
Донька подруги• вчера в 23:07
Ответ дляАлина-1240
Вы не знаете, что будет с этими при власти дальше
Вы много знаете бывших лидеров в дырявых шлепанцах и просящих подаяние? Все у них будет прекрасно. Даже если им придется страну покинуть, как Онищенко и Яныку, будут жить припеваючи
Рання пташка• вчера в 23:07
Ответ дляБензопирен
Дуже на це сподіваюсь!
пару днів назад на ці дати +2 було, так що ще зміниться( але наче це тиждлень такий буде, потім потепління. Але це також неточно(
Продавчиня кіз• вчера в 23:07
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну кто на что гаразд. Экофлоу купите и грейтесь от обогревателя.
Пів години?
Доставучая• вчера в 23:08
Ответ дляГлубоководная селедка
А как можно книгу без книги прочесть?
Гугл, мала на увазі без друкованої книги
Рання пташка• вчера в 23:08
Ответ дляДоставучая
Це штуки для кліматичної зброї, важко пояснювати і довго, але суть в тому що морози будуть знов, можете скріпити, і сильні обстріли в морози не спроста будуть
а потім що буде?що там в центрі про це кажуть?
Глубоководная селедка• вчера в 23:09
Ответ дляДоставучая
Электронная книга - та же книга 🤷🏻‍♀️
автор Бензопирен • вчера в 23:09
Ответ дляГлубоководная селедка
Пункты незламности, где можно ночевать
Уявляю там себе з 4-х річною дитиною, а потім з пункту їду в офіс… можна не переодягаючись)
Я так можу і в офісі ночувати з дитиною, в нас все на генераторах.
Я про те, що будинок охолов настільки, що опалення не може його прогріти нормально. А тут знов морози( та і на вулиці холодно просто ходити, в мене відразу голова болить і корки в носі
Доставучая• вчера в 23:09
Ответ дляГлубоководная селедка
Электронная книга - та же книга 🤷🏻‍♀️
Можете чіплятись до слів далі,,,
Продавчиня кіз• вчера в 23:09
Ответ дляГлубоководная селедка
А как можно книгу без книги прочесть?
Смартфон, планшет, аудіокнига
Доставучая• вчера в 23:10
Ответ дляБензопирен
Памʼятаєте березень 22? Оце тепер такий самой буде
Продавчиня кіз• вчера в 23:10
Ответ дляЛеди_в_ночи
электрики тут мало.
смысл? не знаю. но киевляне, что ко мне приехали, повесились на батареи с воплями счастья и потом долго восторгались горячей воде в ванной. графики света вообще не смутили, газовая плита? все, мы в нирване.
Наверное, какой- то смысл они в этом увидели дом обычная панелька 9этажка, первый этаж
Это сейчас мечта многих киевлян.
У меня дом на электрике. Все остальное вообще не важно, если низкий этаж, есть тепло и газ. На свет вообще все равно.
Алина-1240• вчера в 23:13
Ответ дляДонька подруги
Посмотрите на детские больницы и кто там)они ж возвращаются)а тела лучшего не заслужили
Эт вернячОк• вчера в 23:16
Тепло будет в мае
Зачем его ждать в январе ?
буреЛОМКА• вчера в 23:16
Ответ дляБензопирен
В мене є станція, але її не вистачає по 8 годин поспіль гріти котлом, потім на 3 години вона не встигає повністю зарядитись
Які параметри станції? Котел газовий?
Эт вернячОк• вчера в 23:16
Ответ дляНесу пургу
Без паніки. Не всеремося. Прогноз поміняють
Поменять могут и в другую сторону - ниже
Летюча помилка• вчера в 23:18
Ответ дляЭт вернячОк
не не зможуть! резервуари замалі!
дамаБезСобачки• вчера в 23:23
Ответ дляГлубоководная селедка
А как можно книгу без книги прочесть?
шизофреники ещё не то умеют
Глубоководная селедка• вчера в 23:24
Ответ дляПродавчиня кіз
Смартфон, планшет, аудіокнига
Так это все книга. Просто либо аудио, либо электронная, либо бумажная
дамаБезСобачки• вчера в 23:25
Ответ дляДонька подруги
некоторых вешают или расстреливают. но не с нашим счастьем
Несу пургу• вчера в 23:29
Ответ дляДоставучая
Що не так з погодою було у березні 2022 року?
Донька подруги• вчера в 23:30
Ответ длядамаБезСобачки
Не, нам такого точно не видать. Хотя было бы прекрасно
Несу пургу• вчера в 23:32
Ответ дляЭт вернячОк
Тепло будет в мае
Зачем его ждать в январе ?
Ви що?! Ви не пам´ятаєте травень 2025 року?! Заморозки, приморозки, зледеніння, врожаїв не буде!!! замерзаємо!! Рятуйте!
Эт вернячОк• вчера в 23:36
Ответ дляНесу пургу
Не помню. Я была на отдыхе
Но, лето 25 было холодным
Кроме недели жары в июне
ТаЕщеОптимистка• вчера в 23:40
Ответ дляБензопирен
Дуже на це сподіваюсь!
В суботу дивилась, то похолодання було в середу, зараз змістилось,сподіваємось на краще.
АфродитаПетровна• вчера в 23:41
Ответ дляДоставучая
Це кліматна зброя
100%
Даже в Техасе такой дурдом
Невгамовна сила• сегодня в 00:08
Ответ дляДоставучая
Яка дивина січневі морози .
Ніколи ж такого не було і тут на тобі .
Рання пташка• сегодня в 00:22
Ответ дляДоставучая
Наївна людина о, колись не вірили і те що можна будь яку книгу прочитати в будь який момент без книжки, а ви досі не вірите що погодою можна керувати , надтопужні резервуари запущені кажу
а звідки ви про ті резервуари знаєте?)
і головне в кого та зброя? невже в росіян? чому її по кацапам не запустять тоді?
Хлопаю ресницами• сегодня в 00:59
Ответ дляДаЗдраПерма
какое и на сколько его хватит? на 30мин?
Рекламама• сегодня в 01:32
Ответ дляНесу пургу
Морозы были сильные
Несу пургу• сегодня в 03:22
Ответ дляРекламама
Морозы были сильные
Які морози? Де? Коли?