Сердючка• 26 января в 23:49
Не подобається стан волосся, це все зима, мороз?
Як доглядаєте за волоссям , щоб ви воно виглядало ? Засоби купую дорогі, фарбуюсь в салоні
Правда вже рік не стриглась, тільки чуб
Думаю треба трохи підрівняти , може якось живіше стане
Як ви спасаєтесь , що робите ?
Правда вже рік не стриглась, тільки чуб
Як ви спасаєтесь , що робите ?
Ракета Ариана• 26 января в 23:56
Уход: шампунь, кондей и несмывашка Redken, маска - Alphapart. Волосы неокрашенные, родной цвет. Витамины - селен-цинк, биотин, витаминный коктейль Maxi Hair
Зрадорозганячка• 27 января в 00:04
Весь уход редкен синий и спрей wow
Волосы почти по пояс, густые, отличные
Что зима, что лето
Волосы почти по пояс, густые, отличные
Что зима, что лето
Сердючка
• 27 января в 00:07
Ответ дляЗрадорозганячка
Весь уход редкен синий и спрей wow
Волосы почти по пояс, густые, отличные
Что зима, что лето
Волосы почти по пояс, густые, отличные
Что зима, что лето
Ви фарбуєте волосся? Якісь додаткові процедури типу кератин чи щось таке робите ?
Зрадорозганячка• 27 января в 00:08
Ответ дляСердючка
Нет
жінка незаміжня• 27 января в 00:31
Здайте аналізи
Взимку часто стан волосся погіршується, ховайте волосся під верхній одяг, в морози - олійку від Chi
Відштовхуючись від конкретної проблеми, треба зрозуміти чого не вистачає (ліпідів, протеїнів, зволоження)
Попразендовна• 27 января в 01:34
Щапку носите? Надо в мороз надевать шапулю т прятать полностью под одеждой.