Зліпок ступні• сегодня в 11:57

Хтось наврочив з порадниць!

Зізнавайтеся, хто має таку силу:
тяжкаялюдина• сегодня в 11:59
Дівчата, активніше бажаємо передОхнути кацапам і хуйлу зокрема
Паспортний стіл• сегодня в 11:59
Коля Катлета виступав і показував пусту залу.
А я думала він сидить. Його ж наче судили чи мені приснилось?
Виглядає він кепськи, наче під кайфом чи п´яний. Якійсь брекети на старость всунув і морду підтягнув чи що
Мішечок щастя• сегодня в 11:59
Якшо рашисти ще не передохли від поносу, то моє прокляття не працює точно
тяжкаялюдина• сегодня в 11:59
Ответ дляПаспортний стіл
Я теж думала, воно сидить. А як це він після такого сканалу у ВР?
Свекруня• сегодня в 12:00
Уровень новостей для пролетариата. Пролетариат ликует, наконец можно обсудить говно людей совсем иного финансового уровня.
Неробименінерви• сегодня в 12:00
Ответ длятяжкаялюдина
Да пусть хотя бы для начала обосрутся) В прямом и переносном смысле.
Паспортний стіл• сегодня в 12:01
Ответ дляСвекруня
А там може якийсь законопроект мав бути на голосовуванні насправді.
Чи ні?
ВундерКИНГ• сегодня в 12:01
Щоб їх там всіх, також разом з бубочкою і того погірше. За все що зробили.
Неробименінерви• сегодня в 12:01
Ответ дляСвекруня
А может морального?
Паспортний стіл• сегодня в 12:01
Ответ дляВундерКИНГ
А щоб їх підняло і гепнуло.
А щоби їх качка копнула
Ніколи не збрешу• сегодня в 12:03
Дякую, автор. Щиро посміялася)
автор Зліпок ступні • сегодня в 12:03
Ответ дляСвекруня
delphoto
Роза в вазі• сегодня в 12:07
Лишь бы не работать))). Наконец-то кто-то наслал на них трёхдневный понос)))
Роза в вазі• сегодня в 12:09
Ответ дляСвекруня
Это паблик написал, а не официальные новости. Вы, конечно, только о высоком беседуете. Только, что вы забыли здесь, среди обычных смертных?
Играю_на_кларнете• сегодня в 12:14
Ответ длятяжкаялюдина
Как и все остальные, а как потужник после регулярных двушек на маскву. Вы наивная
Ондатрова шуба• сегодня в 12:15
Ответ дляСвекруня
Високо інтелектуальна людина випадково заблукала на просторах Совєтчіці? Вам тут з нами норм?