Пригаю-цибаю• 27 января в 12:28

Может ли девушка тихая, скромная с мягким характером жить иметь отношения

С жестким и пробивным парнем? Или это невозможно?
автор Пригаю-цибаю • 27 января в 13:02
Ответ дляlilul990
Бо тихі, спокійні це діагноз. Вам про це любий психолог скаже. Тиха спокійна дитина яка ніяк не виявляє свої почуття і не проходить кризи вікові - це пацієнт психіатра чи психолога
Так она может быть всю жизнь скромной да и все
lilul990• 27 января в 13:03
Ответ дляПригаю-цибаю
То есть они втихаря от родителей могут творить что угодно?
Подавлена Агресія може бути направлена на себе - це селфхарм. Наприклад може себе різати, або багато пірсингу, або багато татуювань, або якісь ризикові види спорту, або подавлена агресія стане пасивною - буде маніпулювати партнером, сарказм, підй-би, гра у мовчанку і т.д.
lilul990• 27 января в 13:04
Ответ дляПригаю-цибаю
Ні, так не буває. Агресія є у всіх без виключення
lilul990• 27 января в 13:05
Ответ дляПригаю-цибаю
Скромність це не якість характеру, це вибрана стратегія виживання, людина рішила подавити в собі агресію і стати скромною щоб вижити в несприятливих для неї умовах, бо інакше би вона втратила прив´язаність значимого дорослого
автор Пригаю-цибаю • 27 января в 13:09
Ответ дляlilul990
Так агрессия есть не у всех
lilul990• 27 января в 13:09
Ответ дляПригаю-цибаю
Так агрессия есть не у всех
У всіх без виключення. Якшо вам здається що у вас її немає, ви її подавили,
автор Пригаю-цибаю • 27 января в 13:09
Ответ дляlilul990
Разве агрессия это норма
lilul990• 27 января в 13:12
Ответ дляПригаю-цибаю
Разве агрессия это норма
Агресія це не то шо ви кидаєтесь у драку чи матюкаєте всіх підряд. Це коли вам некомфортно і ваші кордони порушені, - ви про це ясно і чітко кажете без сюсі мусі, може навіть грубо, бо дискомфорт настільки значний. Ви не тиха і не скромна. Ви бачите на роботі вам шось не так - не скромнічаєте, а у відкритому діалозі кажете - то і то не так. Не погоджуєтесь змирятися, жертвувати своїм комфортом і т.д.
Sgreen• 27 января в 13:14
Це стандартна класична пара з книг, фільмів. Результат буде видно через кілька років. Радила б дівчині відрощувати зуби.
Да будет так• 27 января в 13:58
Ответ дляПригаю-цибаю
Но они могут и обижать таких
Так они и обижают таких чаще всего. Если девочка амёба , не может защитить себя и свои интересы, если всё терпит и молчит, то чего же её не обижать, тем более если мужчина доминирующий самец?
Да будет так• 27 января в 13:59
Ответ дляПригаю-цибаю
Нет,мне за 30
У вас не было отношений или мужа ?
автор Пригаю-цибаю • 27 января в 15:46
Ответ дляДа будет так
У вас не было отношений или мужа ?
Не было почти