Новорічна пальма• вчера в 14:12
Посоветуйте тихое место.
Добрый день, Советчицы.
Посоветуйте тихое и недорогое место, куда можно периодически приезжать с ребенком, что бы выспаться и отдохнуть.
Украина.
Триндичіха Байрактар• вчера в 14:29
Ответ дляТочная копия плова
Удалено администрацией...
100pudov• вчера в 14:30
Авторе, і я за Східницю.
Були тут:
Ми обирали по віддаленості від джерел.
Дуже охайні номери міні-кухнею. Харчування там немає. Але міні-кухня дозволяє, щось готувати вдома, або ходити в кафе.
Були тут:
Ми обирали по віддаленості від джерел.
Бабка-ежика• вчера в 14:30
Ответ дляТочная копия плова
Удалено администрацией...
Та вона мабуть не здорова, зараз час такий, що не всі витримують. Не осуджуйте, просто ігноруйте, якщо вам не приємно.
Не за Будка• вчера в 15:22
Ответ дляГерцогиня
Трускавець
Знакомая пенсионерка туда в санаторий из Германии, вернулась очень довольная))
Не за Будка• вчера в 15:23
Ответ дляГерцогиня
Та їдьте в Трускавець. На 6 ночей за 3-4тис можна знайти хороше житло
Класс!
Новорічна пальма
• вчера в 15:28
Ответ дляжар-птица Нюра
з якого ви міста і на який термін вам потрібно?
Одесса...пока не знаю еще