Тракторні війська• Изменено 27 января в 15:46

Откладываете ли вы детям деньги с детства?

Вот вчера малому годик был и мы отложили за год лишь 1000$(с учетом денег что бабушки дарили). Бляха, как-то мало. Переживаю. До 18 надо же купить квартиру , машину.
ПП-шница• 27 января в 16:44
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Моя сестра з 14-го року залишила Луганськ і живе в селі У Житомирській області. Нормально проїхала, в обʼїзд. Жила там місяць, повернулася тим самим шляхом.
В який об´їзд, якщо попадання на окуповані тільки через фільтрацію в Шереметьєво? Вона Вам бреше, ну або Ви брешете.
ніколи такого не було• 27 января в 16:49
Я застрахувала під 7%річних
Мальовнича даль• 27 января в 17:04
Ні, не відкладаємо. Діти самі зароблять
Брюльтик• 27 января в 17:13
Ответ дляПП-шница
Не появляться. Сестра ваша якщо їздила і її пропустили, то вона путіністка. А залишилося зовсім мало часу переоформити по їхнім законам житло.
А як тоді буде з житлом , його просто заберуть ? Чи родичі, які там залишились і мають рос паспорт ,можуть оформити на себе ?
Дякую_аж_підскакую• 27 января в 17:14
Ответ дляШиворот Навыворот
Смешно про депозит )) знаете сколько с той 1000 будет ?
Дело ж не в заработке, а в том, чтоб хоть что-то они приносили, чем вообще ничего дома под матрасом.
Тюрюнь_Тюнь• 27 января в 17:26
Ответ дляПП-шница
То у вашій картинці світу всі вам брешуть. Показала документи, прописку та й пройшла фільтрацію
ПП-шница• 27 января в 17:44
Ответ дляБрюльтик
Я не знаю, треба переоформлювати вже, як не буде переоформлене, мабуть заберуть у фонд безхозного житла. У мене теж в окупації квартира.
Даха-сваха• 27 января в 17:55
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не вірю, що без російського паспорту вона змогла щось там оформити
Шиворот Навыворот• 27 января в 19:54
Ответ дляДякую_аж_підскакую
1 доллар в год ?