Перша леді колгоспу• 27 января в 15:48
Хелп! Заспокойте!
Донька 8 днів тому прихворіла. Нежить, горло трохи боліло, температура 36,9-37,3 була.
Лікувалися, 3 дні тому вже було 36,3.
Сьогодні прийшла зі школи, каже що багато вчителів похворіли.
Поміряла температуру - 37,5!!!!
А симптомів ніяких!
Я вже себе накрутила, начиталась.
Подумала що пневмонія може бути
Лікувалися, 3 дні тому вже було 36,3.
Поміряла температуру - 37,5!!!!
А симптомів ніяких!
Я вже себе накрутила, начиталась.
Подумала що пневмонія може бути
Бабуся мороз• 27 января в 15:53
Такая температура без симптомов имеет место быть, если ребёнок себя нормально чувствует, просто несколько дней проследите и не накручивайте себя
Там все розмивчато• 27 января в 15:56
Успакойтесь, мама! 37,5 это не АЖ!!!
Чаем попоите, и не передавайте ребенку свою тревожность.
Приму в дар• 27 января в 16:06
Ну то ви хвору, недоліковану дитину відправили в школу інших заражати. Ви не знову захворіли, а ще хворієте.
Запасная спина• 27 января в 16:10
Сходіть до лікаря, хай послухає. Від грипу робили щеплення? Він може так починатися, просто температура невисока, а потім на підвищення.
Бавовна• 27 января в 16:13
На самом деле, тенденция к ухудшению.- я бы тоже беспокоилась. Сдайте анализы крови с лейкоцитарной формулой
Ниф_ниф• 27 января в 16:16
Відчепіться від дитини,організм чудово сам впорається з вірусом і не потрібно лікування,тепле пиття по трішки часто
неДодекаэдр• 27 января в 17:10
зверніться до лікаря. Зробіть тести,здайте кров. Не треба сподіватися на авось. На мою думку,краще перестрахуватися. Не хочу Вас заспокоювати,але і лякати не хочеться. Щось робіть,а не слухайте поради та діагнози в інеті.