Просто болталка• 27 января в 21:07

Після години силових і години кардіо - я без сил

У кого ще так ?
Мені 38
Швидка Настя• 27 января в 21:08
Хотите сердце добить? Вы же не молодая уже.
ЧупакабраЗеБест• 27 января в 21:08
на хоелру вам те спортзалы?
автор Просто болталка • 27 января в 21:08
Ответ дляЧупакабраЗеБест
на хоелру вам те спортзалы?
Чтобы быть в форме.
ЧупакабраЗеБест• 27 января в 21:09
Ответ дляПросто болталка
Чтобы быть в форме.
это понятно, мне непонятно, неужели мало трудов за целый ден у человека, чтоб еще в зал идти?
Гигиенишвили• 27 января в 21:09
Я і без спортзалу така, ви ще здорова, як бик
ЧупакабраЗеБест• 27 января в 21:10
Ответ дляГигиенишвили
ахаха, точняк...
Londa___• 27 января в 21:10
два часа в зале - да вы коняка просто
Крошечка-хаврошечка• 27 января в 21:10
Уменя 1,5 часа силовых, 30 минут кардио- нормально. Но мне 50 и я с тренером силовыми занимаюсь. А вот если час функциональных - прыжки, броски и прочее,то пластом лежу.
Черговий по кухні• 27 января в 21:14
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так може у автора і немає ніяких трудов.
Посудомойка• 27 января в 21:15
Это за 1 раз?
автор Просто болталка • 27 января в 21:21
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Працюю з дому)
Всі домашні включаються в побут нарівні
Щедрик ведрик• 27 января в 21:22
Ответ дляПросто болталка
Чтобы быть в форме.
Я ходжу в зал для задоволення і маю його. Бонусом гарна фігура. Мені 42, стаж 5 років. Мені не треба результат на вчора, займаюсь в кайф, в своєму режимі, звісно з прогресією ваги. Ніколи не вбиваюся в залі, любий тренер скаже, що так не можна.
автор Просто болталка • 27 января в 21:22
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
1,5 години це багатенько. Коли великі перерви між підходами, то неефективно
Щедрик ведрик• 27 января в 21:24
Ответ дляПросто болталка
Та ну, головне регулярність і прогресія ваги, а не довжина пеперви між підходами
автор Просто болталка • 27 января в 21:25
Ответ дляЩедрик ведрик
Я вам серйозно кажу; поцікавтеся.
Щедрик ведрик• 27 января в 21:26
Ответ дляПросто болталка
Я вам серйозно кажу; поцікавтеся.
В кого маю поцікавитися? В мене стаж залу 5 років)
автор Просто болталка • 27 января в 21:27
Ответ дляЩедрик ведрик
В мене трошки більше)
Люди і по 10 років ходять таку фігню роблять, що на голову не натягнеш)
Щедрик ведрик• 27 января в 21:31
Ответ дляПросто болталка
В мене трошки більше)
Чому тоді задаєте такі питання, маючи досвід? Дуже дивно. Я була ушатана після тренувань тльки на початках, бо хотіла багато і одразу, потім приходить досвід і розуміш що до чого. Те що я пишу - з власного досвіду. Головне регулярність і прогресія навантження, достатнє відновлення + білок.
Мрії у вирії• 27 января в 22:05
Ответ дляПросто болталка
Если вы поднимаете большой вес, то и отдых норм должен быть. У меня не так и много румвнка 60 кг, но что бы сделать следующий подход, то нужно нормально отдохнуть.