Пульт от линолеума• вчера в 21:19

Ви стали більше пити алко у війну?от чесно вже і не згадаю, коли не пила 2 тижні

Скажу відверто , що кожні вихідні ми випиваємо
Або друзі в нас або ми до них або в кафе, не набираємось до свинячого визгу , але для настрою винця випиваємо
Може б мене це і не сильно парило , але хочу схуднути і спорт фігачу , але алко заважає в цьому ділі
З чаєм якось сидіти не звикли з друзями
Цікаво як в кого , хочу на місяць відмовитись від цього діла і привести себе в порядок
Бабка-ежика• вчера в 21:20
Не пью вообще ни капли
Щось не спиться• вчера в 21:20
Ой, сами такие
Злюка бобер• вчера в 21:21
Ответ дляБабка-ежика
Не пью вообще ни капли
І я не пила до війни зовсім і зараз не п´ю.
Хочу в БАНю• вчера в 21:21
Меньше, почти вобще не пью. Я боюсь в случае чего пьяная не сообразить что делать.
бибизяна• вчера в 21:23
Я наоборот вообще практически не пью именно с начала войны. Раньше могла пару бутылок брюта в хорошей компании уложить за вечер. Недавно пол бокала пива выпила с мужем вечером, когда баллистика летела на Киев, я спала как младенец
Дуже дуже вумна• вчера в 21:24
Війна на мій алкоголізм ніяк не вплинула😀 взагалі і не згадаю коли пила. Періодами, тогусто, то пусто. Точно не через війну, а просто від череди свят зустоічей це залежить
бибизяна• вчера в 21:24
Ответ дляХочу в БАНю
И я так же стала. Боюсь, что меня вырубит или надо будет срочно за руль, а я выпившая. Короче тревожник я
Розвідка Маші• вчера в 21:26
Більше(( бо так мені легше заснути.
Топтунша• вчера в 21:26
Вообще не пью
КАПСЛОЧНИЦА• вчера в 21:29
Все зависит от вас, хотя если это вас расслабляет, кому то похудение сдалось.)
ГонУрова дівка• вчера в 21:29
Раз на місяць пью не частіше
ГонУрова дівка• вчера в 21:32
Я перед новим роком відмовилась і не вживала більше місяця.
В тому числі і свята.
Зараз будут дозволяти собі не частіше раз на місяць
автор Пульт от линолеума • вчера в 21:34
Ответ дляГонУрова дівка
В тому числі і свята.
У вас ці обмеження з чимось повʼязані ? Бажання схуднути , погане самопочуття чи просто напрягає пити частіше ніж раз на місяць ?
ГонУрова дівка• вчера в 21:34
Ответ дляПульт от линолеума
Бо часто вживала як на мою думку.
Було цікаво чи втримаюсь.
Втрималась. Пила на всі свята Боржомі
ГонУрова дівка• вчера в 21:35
Ответ дляПульт от линолеума
Я частіше вживала.
2 р на тиждень десь
Або раз на тиждень
автор Пульт от линолеума • вчера в 21:36
Ответ дляГонУрова дівка
Бо часто вживала як на мою думку.
Було цікаво чи втримаюсь.
Втрималась. Пила на всі свята Боржомі
Ой на свята це у вас правильне рішення було , бо в мене як піст треш починаючи з нового року
А як часто ви вживали ?
Я б хотіла хоча б раз на пару тижнів , на такий режим вийти
Пез Году Неделя• вчера в 21:36
Не ходжу по закладах з друзями і не бухаю. Тяга погуляти і прибухнути - це спосіб життя, а ви сюди війну приплели
автор Пульт от линолеума • вчера в 21:38
Ответ дляПез Году Неделя
Ну раніше ж було менше гульок
А зараз і в мене і в друзів кожні вихідні як в останній раз , тому ми і думаєм , що це повʼязано з війною , бо майбутнє так сказати примарне
Царевна в уггах• вчера в 21:43
Последний раз пила в марте 22. Думала как-то морально поможет. Не помогло. Перестала. Намного лучше себя чувствую.
Петриківна• вчера в 21:44
Я люблю вино, сухе, біле або червоне. Щонеділі по 1-2 бокальчику випиваю, не вважаю це проблемою для себе. На схуднення не впливає, схудла на 15 кг
Мрію про космос• вчера в 21:45
Пью, як і до війни, мало і рідко
Мрію про космос• вчера в 21:47
Ответ дляПульт от линолеума
Ну раніше ж було менше гульок
В мене у бабушки були такі сусіди. Гуляли, як останній раз ) кожні вихідні.
Стали алкоголіками
Де і друзі ділись
автор Пульт от линолеума • вчера в 21:47
Ответ дляПетриківна
Ну в мене бокал не виходить , коли з друзями гуляєм
По пляшечці можем випити , в тоді і під жерти хочеться ковбаски , сирочка
Петриківна• вчера в 21:49
Ответ дляПульт от линолеума
А, тоді так) в мене алко також апетит викликає,бокальчик ні, а від пляшки точно буду точить потім до відбою.
Може тоді пепсі зеро замість вина?)
Раз одела не бу• вчера в 21:52
Ні, взагалі перестала пити. Перейшла на корону зеро, якщо треба в руках бокал тримати.
Розслабитись поки ніяк - раптом що, а я за кермо не зможу.
ГонУрова дівка• вчера в 21:54
Ответ дляПульт от линолеума
А як часто ви вживали ?
Раз-два на тиждень.
Тепер буду раз на місяць.
В квітні і травні не вживатиму.
Хочу просушитися. Щоб мʼязи були
Заставляличка• вчера в 21:57
З осені не п´ю
КоролеВешна• вчера в 22:04
Келих сухого вина щовечора, протягом дуже багатьох років.
Сиамская сороконожка• вчера в 22:09
Раз на тиждень 0,5 пива пʼю. Щоб розслабитись. Не тільки справа у війні, а в загальному.
Вже 8 кілограм скинула на дефіциті. Тобто, пиво я вписую в щоденну норму калорій. Худнути не заважає, єдине що алкоголь це загалом некорисно і отрута.
Цветочница• вчера в 22:10
Ні. Останнім часом взагалі вживаю дуже рідко, хоча і до того пила разів 4-5 на рік.
Втома накопичується і розумію, що навіть після кількох келихів вина почуваю себе гірше, ніж коли не пила. Тому так.