Борщик• вчера в 02:03

Газовий котел реагує на відключення

...вірніше, на включення електрики по графіках. Хоча він з електрикою не пов´язаний. В чому може бути причина?
Володарка мрій• вчера в 04:23
Ответ дляБорщик
Жодним чином. От практично кожного разу після відключення світла на кілька годин - світло включається - котел зупиняється, і сам вже не включається. Доводиться самому запалювати.
ОГВ?
Володарка мрій• вчера в 04:29
Ответ дляБорщик
Аогв
А як він може виключитись сам? Це ж Газу повна хата. Так і в повітря можна взлетіти, отруїтись. Може хтось заради економії виключає? І газовиків срочно викликайте 104.
Аноним НаВсеГда• вчера в 05:38
Ответ дляБорщик
Чистить его необходимо, запальник может быть засорённый или коаксиальный дымоход. Самостоятельно это сделать не реально, поэтому вызывайте газовиков
Поліпривіт всім• вчера в 06:11
Ответ дляБорщик
Насос стоит?
автор Борщик • вчера в 06:52
Ответ дляПоліпривіт всім
Насос стоит?
Ні!
автор Борщик • вчера в 06:54
Ответ дляЗоркая Зорро
вони теж бувають двуконтурні, хз, який у вас.
зміна тиску газу малоймовірна
Тільки опалення. Що значить, хто зна, який))
автор Борщик • вчера в 06:54
Ответ дляПустощі-веселощі
У нас искра была на старом котле от камня. По принципу зажигалки. Чиркало там что-то механически. С ужасом вспоминаю те манипуляции
Це п´єзо
автор Борщик • вчера в 06:55
Ответ дляВолодарка мрій
ОГВ?
Аогв
автор Борщик • вчера в 06:57
Ответ дляВолодарка мрій
Хто може ’заради економії’ виключити МІЙ котел?)) Про інше мовчу
автор Борщик • вчера в 06:58
Ответ дляАноним НаВсеГда
Викликали минулого року. Зламали кнопку і поїхали.
Гитта Ягг• вчера в 07:07
Как выглядит дымоход? У вас там нет никакой принудительной вентиляции? Если вырубается полностью, значит сработывпет защита.
ol_kin• вчера в 07:33
Автор, ви не думали, що можливо при відключенні падає тиск гвзу на розподільчій станції і у вас спрацьовує захист в котлі тому і не включається.
Володарка мрій• вчера в 07:32
Ответ дляБорщик
У вас несправне газове обладнання, а вам смішно? Ну, ну.
4есотка• вчера в 08:49
Ответ дляБорщик
атор, не поверите - у нас так же. это просто странная аномалия. он просто гаснет и все. когда нет отключений - работает как часы.
Пилосмок працює• вчера в 09:38
Це газова колонка чи що?
автор Борщик • вчера в 20:38
Ответ дляПилосмок працює
Це газова колонка чи що?
Це автономний опалювальний газовий котел
автор Борщик • вчера в 20:40
Ответ дляВолодарка мрій
Котел працює без вибриків, якщо немає відключення світла. Як тільки починаються відключення - маю проблему. Так спрацьовує автоматика. І мені не смішно, бо задовбалися включати.
автор Борщик • вчера в 20:42
Ответ дляol_kin
Думали. Але хотілося б не залежати від цього - бо доводиться комусь залишатися вдома, бо відключення постійні, і постійно треба його включати.
автор Борщик • вчера в 20:43
Ответ дляГитта Ягг
Немає
Пилосмок працює• вчера в 21:34
Ответ дляБорщик
Тобто як звичайний котел, тільки треба вручну його запалювати? І він постійно спалює газ поки запалений?
автор Борщик • вчера в 21:38
Ответ дляПилосмок працює
Це і є звичайний котел. Так, постійно. Набирає встановлену температуру і підтримує її , переходячи з великого полум´я на фітіль.