Аноним_1858• 2 часа назад

Бачили, шо в Новій Англії робиться?

Сосиска_Втесте• 2 часа назад
Из за чего?
автор Аноним_1858 • 2 часа назад
В тут хтось писав, шо будуть затоплення
автор Аноним_1858 • 2 часа назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Из за чего?
А фіг зна, відео жутке, вода ллється
МадамОхмури• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1858
В тут хтось писав, шо будуть затоплення
Почалося...
Сосиска_Втесте• 2 часа назад
У нас подвал топит регулярно, уже лет 15
Сосиска_Втесте• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1858
А фіг зна, відео жутке, вода ллється
Ну труба прорвала, что тут странного?
Парасюха• 2 часа назад
У меня в подъезде тоже трубу прорвало. Хотели отопление включить
бифидобактерияЖоржик• 2 часа назад
От Англии только название
ничевока• 1 час назад
То мойка машин
Мстящий за Зайца• 1 час назад
Какие-то потопы сплошные - в соседнем подъезде в одной из квартир лопнула труба, затопило несколько этажей, щитовые и ни света, ни отопления. Вот пару часов назад жек и полиция двери вскрывали, что там дальше не знаю
lilul990• 1 час назад
Ось де закінчується індивідуалізм мешканця міста який не знає сусіда і в очі не бачив його ніколи і де відвикли шось робити і думати самі покладаючись на служби в яких не хватає по офіційним даним до 1000 слюсарів і електромонтажників. Це тільки по Києву.

Коли треба шось робити, думати за труби та всю інфраструктуру а навчились тіки жити за закритими від сусідів дверима
автор Аноним_1858 • 1 час назад
Помаранчова душа• 1 час назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
От Англии только название
Ну чому ж?) Англію топить регулярно з їх то кліматом
Наполеон Бонапарт• 1 час назад
Ответ дляlilul990

А чем сосед поможет в этой ситуации?
Любимка-анонимка• 1 час назад
Это им отопление пытались включить или что происходит?
бифидобактерияЖоржик• 1 час назад
Ответ дляПомаранчова душа
Как вы яхту назовете)
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляlilul990

Погоджуюся.
Нажаль давно зрозуміла, що наш народ вбачає щастя в персональному комфорті, і вважає , що їм всі винні.
Як при комунізмі- від кожного по можливості, а кожному по його бажанню (с)
lilul990• 1 час назад
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А чем сосед поможет в этой ситуации?
В мурашниках де ви живете кожна мураха повинна переживати за іншу як за себе. Як показує час
Наполеон Бонапарт• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Я не живу в мурашнике.
lilul990• 1 час назад
Ответ дляГаля-краля
Погоджуюся.
Тому ми строїмо 2метрові забори на участках. А в трубу то врізані спільну.
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
так писали за цю англію, прикольна ззовні а всередині з гамна і палок
Почемучка• 1 час назад
Ответ дляlilul990

цікава кількість невистачающих ремонтників... коли ТЦК гребли усіх підряд- попереджувалось,що буде колапс при поломках та аваріях.
пофіг. вдячність голові воєнної адміністрації. (назначає З.)
lilul990• 1 час назад
Ответ дляПочемучка
Та який колапс. І до війни слюсарі і робочі спеціальності в комунальних закладах - передпенсійного і пенсійного віку. Коли ви там бачили 20літніх?
Виниловая пластинка• 1 час назад
Чот я по США подумала пора спать)
Полонянка SexShop-а!• 49 минут назад
Ответ дляlilul990
У нас 3 дня не было света, ходила в жек. Там как раз электрики и сантехники отправлялись на обьекты. Из 7 человек что видела, то все не предпенсионные. Не молодежь, но лет 35-50, т.е. призывного возраста
nadia-74• 31 минуту назад
Ответ дляlilul990

Зараз додзвонитися щоб викликати слюсара практично неможливо .
nadia-74• 29 минут назад
Ответ дляПочемучка
Отож то і воно .Далі буде скрізь у всіх сферах .
nadia-74• 27 минут назад
Ответ дляlilul990
Ні,до війни як раз 30-50 були. І в бригадах під ключ були молоді 30-40 специ.