Аноним_1858• 2 часа назад
Бачили, шо в Новій Англії робиться?
Аноним_1858
• 2 часа назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Из за чего?
А фіг зна, відео жутке, вода ллється
МадамОхмури• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1858
В тут хтось писав, шо будуть затоплення
Почалося...
Сосиска_Втесте• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1858
А фіг зна, відео жутке, вода ллється
Ну труба прорвала, что тут странного?
Мстящий за Зайца• 1 час назад
Какие-то потопы сплошные - в соседнем подъезде в одной из квартир лопнула труба, затопило несколько этажей, щитовые и ни света, ни отопления. Вот пару часов назад жек и полиция двери вскрывали, что там дальше не знаю
Ось де закінчується індивідуалізм мешканця міста який не знає сусіда і в очі не бачив його ніколи і де відвикли шось робити і думати самі покладаючись на служби в яких не хватає по офіційним даним до 1000 слюсарів і електромонтажників. Це тільки по Києву.
Коли треба шось робити, думати за труби та всю інфраструктуру а навчились тіки жити за закритими від сусідів дверима
Помаранчова душа• 1 час назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
От Англии только название
Ну чому ж?) Англію топить регулярно з їх то кліматом
Наполеон Бонапарт• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А чем сосед поможет в этой ситуации?
бифидобактерияЖоржик• 1 час назад
Ответ дляПомаранчова душа
Как вы яхту назовете)
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Погоджуюся.
Нажаль давно зрозуміла, що наш народ вбачає щастя в персональному комфорті, і вважає , що їм всі винні.
Як при комунізмі- від кожного по можливості, а кожному по його бажанню (с)
Наполеон Бонапарт• 1 час назад
Ответ дляlilul990
В мурашниках де ви живете кожна мураха повинна переживати за іншу як за себе. Як показує час
Я не живу в мурашнике.
Ответ дляГаля-краля
Погоджуюся.
Тому ми строїмо 2метрові забори на участках. А в трубу то врізані спільну.
Почемучка• 1 час назад
Ответ дляlilul990
цікава кількість невистачающих ремонтників... коли ТЦК гребли усіх підряд- попереджувалось,що буде колапс при поломках та аваріях.
пофіг. вдячність голові воєнної адміністрації. (назначає З.)
Ответ дляПочемучка
Та який колапс. І до війни слюсарі і робочі спеціальності в комунальних закладах - передпенсійного і пенсійного віку. Коли ви там бачили 20літніх?
Полонянка SexShop-а!• 49 минут назад
Ответ дляlilul990
У нас 3 дня не было света, ходила в жек. Там как раз электрики и сантехники отправлялись на обьекты. Из 7 человек что видела, то все не предпенсионные. Не молодежь, но лет 35-50, т.е. призывного возраста
Ответ дляlilul990
Зараз додзвонитися щоб викликати слюсара практично неможливо .