Пухнасті штани• сегодня в 10:52
Як витягнути віск від свічки з скатертини, щоб не лишилась жирна пляма?
Дякую
Мати тріля• сегодня в 10:55
Лист бумаги. Я брала папиросную.
Кладу ткань. Сверху ещё лист . Горячим утюгом глажу( без отпаривания).
ЖивунаБагамах• сегодня в 11:22
Після новорічних свят спасала ранер на який свічка вилилася. Спочатку правкою через паперові серветки, постійно їх змінюючи, а потім на жирну пляму рідину для миття посуду.