Не люблю натовп• вчера в 11:13

Оренда квартир Київ

Дівчата, хто здає квартири в Києві. У вас теж глухо по оренді?
Раніше квартира уходила з першого просмотру завжди. Вигідна в блекаут, бо невисокий поверх, газ та газова колонка. Але...за місяць жодного дзвінка( В чому причина? Як у вас з клієнтами?
автор Не люблю натовп • вчера в 11:47
Ответ дляPrervana
Ну и что? Плюс-минус месяц уже погоды не сделает. Мне надо помещение арендное сменить, рабочее. Можно было переехать вот на днях, но коллектив постановил, что лучше пока потерпеть так как есть, чем заниматься переездом, всё упаковывать, распаковывать, даже при наличии наемных грузчиков - все равно всё нужно контролировать, мерзнуть, нервничать. Нет, не хотим, посидим до весны.
А що весною, пробачте, буде? Легше зі світлом?)) Яким чином? Не виїжджала з Києва жодного дня за віну, але наразі жодних перспектив для покращення або стабілізації ситуації не вбачаю. Жодних
Prervana• вчера в 11:47
Ответ дляФедорино Горе
А почему решили переезжать? Помню вашу тему, как вы сняли на набережной и облогораживали всё там
Потому что отопление электрическое и в морозы не вывозит. Альтернативных источников тепла установить нельзя, типа газовых обогревателей.
автор Не люблю натовп • вчера в 11:48
От цікаво))) Зараз старпост відкрила)) Мені 5 пальців донизу поставили))) От за шо? Звичайна побутова тема. Звичайнісенька
Федорино Горе• вчера в 11:48
Ответ дляPrervana
А центрального нет?
Prervana• вчера в 11:51
Ответ дляНе люблю натовп
Я понимаю, что объект простаивает и сильно пригорает от потери финансов. Но смею напомнить, что весной природа обновляется, солнышко вылазит, птички курлык-курлык и людишки платежеспособные такие опа, а вот и время перемен
Prervana• вчера в 11:51
Ответ дляФедорино Горе
А центрального нет?
Нет
автор Не люблю натовп • вчера в 11:52
Ответ дляPrervana
А, я зрозуміла. Ми з вами розмовляємо абсолютно про різні речі. У вас проблеми дрібного бізнесу - відсутність електричного опалення. А я кажу про проблеми людей, які проживають зараз в чєловєйниках на 23 поверсі без газу та світла. Якщо б я так проживала на зйомі, то звісно би шукала варіанти та переїжджала б туди, де є газ та гаряча вода. Сама живу на 8 поверсі електробудинку. Переїхала б залюбки, якщо б орендувала, бо це жах. А як люди на високих поверхах живуть- не уявляю навіть
Швидкоруч• вчера в 11:53
У меня квартира ещё до публикации объявлений сдалась
автор Не люблю натовп • вчера в 11:53
Ответ дляPrervana
Мені не пригоряє, бо обєкт не мій)) Просто захотіла обговорити ринок нерухомості на форумі для загального уявлення. Звісно, будемо чекати, а що ще робити
Prervana• вчера в 11:54
Ответ дляНе люблю натовп
Абсолютно тот же подход у них. Пересидят, переждут. А потом весна
Федорино Горе• вчера в 11:54
Ответ дляPrervana
Нет
То есть все эти кафе и магазины в домах на набережной, не подключены к ЦО получается? У нас в доме на первых этажах коммерция и все с ЦО, как и весь дом
Блиск думки• вчера в 11:55
Ответ дляНе люблю натовп
я з вами...завжди ’недоумеваю’ від синіх тьоток і пальців вниз в звичайних темах
Prervana• вчера в 11:56
Ответ дляФедорино Горе
Кто-то подключен, кто-то отключен. В основном там вся коммерция отрезана от ЦО, да, из того что знаю по соседям
автор Не люблю натовп • вчера в 11:58
Ответ дляPrervana
Короче з вами сперечатися марно. Яким чином проблеми багатоповерхівок зникнуть весною? Ну хиба що світліше буде))) Але проблеми піднятися без ліфту на 20 поверх, приготувати їжу без газу на туристичній плитці, сидіти без води, бо насос воду без світла не піднімає - ці проблеми не зникнуть. Мені цікаво, ви мабуть не в такому будинку живете, а в приватному, якщо не стикалися з такими нюансами. Я особисто стикаюся щодня. Якщо чесно- задовбало.
автор Не люблю натовп • вчера в 11:59
Ответ дляБлиск думки
Я не дивуюся, мені просто смішно. Кумедні люди. Що в них голові, коли свої смайли ліплять?))
Федорино Горе• вчера в 12:00
Ответ дляPrervana
Капец, даже не знала. Сами наверное так захотели, чтоб не платить за ЦО
Федорино Горе• вчера в 12:01
Ответ дляНе люблю натовп
В таких домах люди генераторы промышленные поставили и всё есть. Сейчас главное это тепло
Prervana• вчера в 12:03
Ответ дляНе люблю натовп
Понимаю что задолбало. Но люди до последнего не хотят уезжать с насиженных мест.
Федорино Горе• вчера в 12:05
Ответ дляPrervana
Плюс работа, многих она держит. На той же западной ее нет. Удаленщики только могут себе позволить
Prervana• вчера в 12:05
Ответ дляФедорино Горе
Ну да, поотключались. Потому что коммерция ж по другим тарифам платит чем жильцы. И годами все было ок, а тут опа и жопа, морозы пришли
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:05
Ответ дляБлиск думки
ви як маленька. Заздрість.бабська заздрість-страшна штука. хтось здає,гроші має,а в них нема. а ще вважають,що їм повинні під час війни безкоштовно здавати,і квартплату платити за них....а це бач як зажралась-аж 29 тис хоче, гадина))))ви повинні здати за 15 тис і ще й молитися,що вони пішли туди))
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:07
Ответ дляНе люблю натовп
ви як маленька. Заздрість.бабська заздрість-страшна штука. хтось здає,гроші має,а в них нема. а ще вважають,що їм повинні під час війни безкоштовно здавати,і квартплату платити за них....а це бач як зажралась-аж 29 тис хоче, гадина))))ви повинні здати за 15 тис і ще й молитися,що вони пішли туди)).і не навідуватися і не контролювати. Бо на цей час квартира не ваша))так мені колись заявили))) мовляв ,здала на рік і не ходи взагалі.бо то їх тепер власність))летіли з торбами на вихід аж бігом.
автор Не люблю натовп • вчера в 12:08
Ответ дляФедорино Горе
Ой не всі. Далеко-далеко не всі. До прикладу, там де я живу, в мене мікрорайон завжди був не дешевий. Квартири завжди коштували дорого, що в оренді, що купівля-продаж. В цілому на мікрорайоні біля 20 будинків висоток. А промисловий генератор є в одному. тут питання в тому, що люди не хочуть купувати промислові, бо дуже дорого виходить його обслуговувати. В осбб нашого будинку теж піднімали тему генератора. Поверхи з 1 по 5 відмовлися навідріз, типу їм не треба ліфти та внутрішнє освітлення. Так це спір про маленький генератор, з промисловим ще більше витрат
автор Не люблю натовп • вчера в 12:14
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так, мабуть як маленька. Просто я така людина, що дожила до своїх 47 років жодного дня не заздрівши жодним стосункам, грошам, кар,єрі. Немає такого в мене в характері. І напевно, слава Богу, бо як жеж воно дере)))
Пишу_граммотно!• вчера в 12:16
снижайте цену договор на полгода и потом поднимете - всегда так делаю
ни одна квартира более двух дней у меня не простаивала
Бабка-ежика• вчера в 12:26
Ответ дляДеньгиНеСдаю
нема роботи.тому яка б не була квартира, а вона підійде тільки для онлайн. в мене там живе подруга. працює на офіс в Києві. в Черкасах срака з роботою.на 15 тис грн не влаштуєшся
Это еще дешево, 18 и комуналка
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:33
Ответ дляБабка-ежика
Это еще дешево, 18 и комуналка
Ну і кому воно треба? Якщо роботи нема? Це херня. Це лише для тих хто має віддалену роботу. Якщо в місті немає роботи-гріш йому ціна. Можна і 20тис поставити. Тим більше по Черкасах теж б´ють. Це не трускавець.не моршин. З повною тишею. Я ось в трускавці щняла.то це небо і земля. Чисте повітря.тиша
Планшетница• вчера в 12:46
Ответ дляХвігура мічти
Черкассы, новострой, центр города, глухо как в танке с резервным питанием на дом на воду и тепло.
Уявляю ціну.😏
Пригаю-цибаю• вчера в 13:55
Ответ дляФедорино Горе
В нас будинок з цо. Але на перший поверх опалення для комерції не заведено. Так вирішив забудовник.
Блиск думки• вчера в 13:53
Ответ дляДеньгиНеСдаю
та не завжди заздрість. От приклад, я колись створила тему, щось в стилі - Порадьте крем під очі....і що ви думаєте? Половина відповідей - це якийсь бред, ну і смайли відповідні. Що вже не так в подібних темах. я не розумію