Зараз на дієті• вчера в 12:29
Дівчата,хто користувався косметикою "номер7"
Британський бренд називається номер 7.Чи варто купувати?
Зараз на дієті
• вчера в 12:32
Ответ дляНичеНипанимаю
Может вам проще купить косметику, которую вы уже знаете?
Значит не проще
Анонім Секретар• вчера в 12:38
На початку 2000-х років навчалася в Великобританіі і купувала тіні цього бренду. Мені дуже подобалися, але тоді я була бідною студенткою і дозволити собі щось типу Ланком чи Діор не могла
По кремам не підкажу - в ті часи я взагалі якось без кремів обходилася - молода була
НЛОша• вчера в 13:05
Нормальна декоративка. Певний час жила в Лондоні, то постійно купувала цю косметикку в магазині Бутс. Там ще й якісь бонуси на картку падали, було вигідно купувати. Часто якісь подарунки давали.
Зараз на дієті
• вчера в 14:03
Ответ дляНЛОша
Мене цікавитб доглядова косметика.Креми,сироватки
НЛОша• вчера в 16:13
Ответ дляЗараз на дієті
Треба аналізувати склад. Я їхнім доглядом не користувалась, не можу нічого сказати. Декоративка норм.