Гопница-Советчица• сегодня в 12:44

Тема про окуляри троляча і ось чому

Не вірю в тему.
якась брехня

По-перше , дивно, що жінка із чоловіком виділяють 12 к на витребеньки і 10 к на одежу на місяць не можуть приложити розуму, які з цих грошей викроїти ті кляті окуляри.
Авторко, є розстрочка якщо що, можна зменшити видатки по інших статтях і купити окуляри, так-так! Не дякуйте.
Дивно що ви з чоловіком 40+ того не знаєте

По-друге, діалог з боку мамці не містить ну ніякого конструктиву.
Ніяких пропозицій зробити окуляри дешевше. Типу заходила у нас в місті , ціна 10 к , давай тут купимо тобі. Ну і від тата нічого по суті, окрім припинити фінансування студентки на денному.

По-третє дивно, що з дитиною українською, а тут кацапським. Російськомовна автор так обурилась, що в діалозі із самими близькими перейшла на соловʼїну.
А тут тему певно що з перекладачем клепає, ага)))

Розходьтесь усі обурені і не марнуйте час))
Вас на.бали
Повелитель бітка• сегодня в 12:46
Поддерживаю
А Я Самая Самая• сегодня в 12:48
Про що мова?
Можна хоч якесь посилання?
автор Гопница-Советчица • сегодня в 12:49
Ответ дляА Я Самая Самая
Про що мова?
Можна хоч якесь посилання?
Зараз
Бутерброд и я• сегодня в 12:49
При желании можно выделить, выкроить деньги..... но когда дитё задовбало, сорри, то уже не хочешь идти на уступки... имхо
Ответ дляА Я Самая Самая
Про що мова?
Можна хоч якесь посилання?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3811554-2
автор Гопница-Советчица • сегодня в 12:50
Ответ дляБутерброд и я
Ну то хай не йшла б.
Тряпки на 10 к не купувала на місяць.
А окуляри це першої необхідності річ.
пані Солоха• сегодня в 12:50
Вторая тема про тему про очки.
Женщины уверены, что их мнение НА СТОЛЬКО важно, что достойно отдельных тем
Болтушка Му• сегодня в 12:51
Дурні баби, які не можуть заспокоїться і теми клепають
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 12:55
Это же сколько свободого времени у Вас.
Что Вам мешает про троллинг написать в той теме. Не засоряйте Советчику, не троллите.
А Я Самая Самая• сегодня в 12:52
Ответ дляГопница-Советчица
Ну то хай не йшла б.
Тряпки на 10 к не купувала на місяць.
А окуляри це першої необхідності річ.
Окуляри?
Ви в темі?
Там швидше мова про дорогу оправу.
Лінзи можна купити, вони не дорогі, порівняно з окулярами
автор Гопница-Советчица • сегодня в 12:53
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Это же сколько свободого времени у Вас.
Рівно стільки скільки і у вас))
Ви з знайшли час завітати в написати
автор Гопница-Советчица • сегодня в 12:57
Ответ дляА Я Самая Самая
Окуляри?
Ви в темі?
Там швидше мова про дорогу оправу.
Дивлячись які лінзи.

Ви що купили б окуляри чи шмоток на 10 к ?
Відповідь очевидна для нормальної людини
А Я Самая Самая• сегодня в 12:56
Ответ дляГопница-Советчица
Дивлячись які лінзи.

Який шматок?
Я про лінзи, які носять на зіницях.

Ще рар запитую, ви взагалі щось в цій темі ’очній’ розумієте?

До чого ваші коменти?
Ответ дляА Я Самая Самая
Який шматок?
Я про лінзи, які носять на зіницях.

До чого ваші коменти?
До того, що тема трольна, а ви повелися))
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 12:58
Ответ дляГопница-Советчица
Вам не стоит за это переживать.
Джем Шакіри• сегодня в 12:58
Чому трольна тема? Очевидно ж що донька хоче якусь брендову оправу за багато грошей. Зайдіть в люксоптику, наприклад, і подивіться на ціни - від простої і більш менш бюджетної до оверпрайс за бренд. Я ж так розумію в цьому загвоздка? Ну хороші лінзи також не дешево коштують. На лінзах якраз не економити би по можливості.
А Я Самая Самая• сегодня в 13:00
Ответ дляГопница-Советчица
Це ви повелись.
Донька хоче саме окуляри з дорогою оправою.

Я вам пишу про лінзи.
Фото додаю.

Ви абсолютно не зрозуміли про що та тема.
А Я Самая Самая• сегодня в 12:59
Ответ дляДжем Шакіри
Автор поняття не має, що коментує.
Джем Шакіри• сегодня в 12:59
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор поняття не має, що коментує.
Також склалась така думка
Иванка Бур• сегодня в 12:59
Я себе купила за свои первые очки . Потому что моя мама в принципе считала, что очки носить стыдно.
В 21 год можно поднапрячь булки и выделить на очки
А Я Самая Самая• сегодня в 13:00
Ответ дляИванка Бур
То хай доця ’напряже’
автор Гопница-Советчица • сегодня в 13:02
Ответ дляА Я Самая Самая
Це ви повелись.

Я вам пишу про лінзи.
Фото додаю.

Я не хочу з вами сперечатися

Багато років носила окуляри до лазерної корекції.
Ви не поставите будь-яку лінзу в оправу.
Великий мінус, астигматизм- це все веде до подорожчання
Иванка Бур• сегодня в 13:02
Ответ дляА Я Самая Самая
То хай доця ’напряже’
А я про что
Я там ниже прочитала, что хочет за 20 ку, та пошла она на хрен. Я себе заказала со сложными линзами за 2000 т и не жужу.
А Я Самая Самая• сегодня в 13:04
Ответ дляГопница-Советчица
Я не хочу з вами сперечатися

Пишіть ще.
Хай всі побачать вашу ганьбу.)
А Я Самая Самая• сегодня в 13:05
Ответ дляИванка Бур
А я про что
Автор знає краще.
То троль, бо не хоче доці купити такі важливі для здоров´я окуряли за 20 шт 😉
Сливочная пенка• сегодня в 13:06
У мене син навчається в Варшаві. На його утримання ми даємо 28-30 тис грн. Більше не можемо. Але курс росте і в злотих цих грошей все менше виходить..
От у нього ноут полетів. Так, можна в розстрочку, але зараз ще й тато в онко попав і розходи збільшились. Тобто навіть в розстрочку важко.
Може і у автора так.

В щодо мови - я завжди була російськомовною, я навіть ніде укр мову не вчила, хоча жила в Україні. З війною я намагаюсь говорити українською, особливо з дітьми, але якщо потрібно вільно висловити думку - російською все таки простіше. Тому тут автора розумію.

Не думаю що тема фейк.

В щодо спілкування і конструктиву - наче ви ніколи не бачили неконструктивного спілкування в родинах. От такі в них взаємовідносини, нажаль.
Джем Шакіри• сегодня в 13:09
Автор вступила ногами в сметану і ставить всім, хто не поділяє її думку, клоунів 😆 Як по-дорослому
автор Гопница-Советчица • сегодня в 13:10
Ответ дляДжем Шакіри
Це ви про мене ?
Джем Шакіри• сегодня в 13:10
Ответ дляГопница-Советчица
Це ви про мене ?
Про вас авжеж
Сливочная пенка• сегодня в 13:13
Ответ дляГопница-Советчица
Я не хочу з вами сперечатися

Але ціни між оптиками і виробниками лінз дуже різняться.
І навіть в недорогому сегменті є вибір оправ під любий вид лінз.
Я все життя в окулярах.