Гопница-Советчица• вчера в 12:44

Тема про окуляри троляча і ось чому

Не вірю в тему.
якась брехня

По-перше , дивно, що жінка із чоловіком виділяють 12 к на витребеньки і 10 к на одежу на місяць не можуть приложити розуму, які з цих грошей викроїти ті кляті окуляри.
Авторко, є розстрочка якщо що, можна зменшити видатки по інших статтях і купити окуляри, так-так! Не дякуйте.
Дивно що ви з чоловіком 40+ того не знаєте

По-друге, діалог з боку мамці не містить ну ніякого конструктиву.
Ніяких пропозицій зробити окуляри дешевше. Типу заходила у нас в місті , ціна 10 к , давай тут купимо тобі. Ну і від тата нічого по суті, окрім припинити фінансування студентки на денному.

По-третє дивно, що з дитиною українською, а тут кацапським. Російськомовна автор так обурилась, що в діалозі із самими близькими перейшла на соловʼїну.
А тут тему певно що з перекладачем клепає, ага)))

Розходьтесь усі обурені і не марнуйте час))
Вас на.бали
Скромняшка• вчера в 13:19
Ответ дляГопница-Советчица
Ну то хай не йшла б.
Тряпки на 10 к не купувала на місяць.
А окуляри це першої необхідності річ.
Але ж не за 20 тисяч
Скромняшка• вчера в 13:20
Ответ дляГопница-Советчица
Дивлячись які лінзи.

Ви що купили б окуляри чи шмоток на 10 к ?
Відповідь очевидна для нормальної людини
Якщо потрібно чоботи та пальто?
автор Гопница-Советчица • вчера в 13:21
Ответ дляСкромняшка
Якщо потрібно чоботи та пальто?
Бершка, розпродаж і велком.
Скромняшка• вчера в 13:23
Ответ дляГопница-Советчица
Бершка, розпродаж і велком.
Та ні, шкірного взуття там немає
Благоуханочка• вчера в 13:42
І про старі окуляри вона написала 3 різні версії - потріскалося покриття, поцарапала в лісі, просто хоче нові